Skocz do zawartości

biale gony w akwarium


Ewa Stradowska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.Mam 45 litrowe akwarium w ktorym plywaja 4 bojki oddzielone szybkami i jeden glonojad.Mam filtr i napowietrzanie..grzalke oczywiscie tez.Od paru miesiecy zmuszona jestem robic kompletna wymiane wody,gdyz juz na drugi dzien scianki robia sie sliskie..potem gwaltownie pokrywaja sie bialymi kropkami,ktore ruszaja sie jak puszczam filtr.A woda jest praktycznie czysta.Zwirek myje sola,a rosliny delikatnie plucze.Dochodzi do tego,ze nie widze ryb.

Bardzo prosze o rade co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.Mam 45 litrowe akwarium w ktorym plywaja 4 bojki oddzielone szybkami i jeden glonojad.Mam filtr i napowietrzanie..grzalke oczywiscie tez.Od paru miesiecy zmuszona jestem robic kompletna wymiane wody,gdyz juz na drugi dzien scianki robia sie sliskie..potem gwaltownie pokrywaja sie bialymi kropkami,ktore ruszaja sie jak puszczam filtr.A woda jest praktycznie czysta.Zwirek myje sola,a rosliny delikatnie plucze.Dochodzi do tego,ze nie widze ryb.

Bardzo prosze o rade co to moze byc?

Może jakieś zdjęcie? Od razu do dodam, że "glonojad" nie nadaje się to tego akwarium. Masz w 45l 4 samce bojownika oddzielone szybami tak? Jeśli tak to one mają za mało miejsca. Robiłaś podmiany z odmulaniem dna? Całkowicie wody się nie wymienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...