Skocz do zawartości

[450l] Mordimerowe


mordimer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem - dawno mnie tu nie było, ale z czasem mam totalny dramat.

 

Odświeżę się tu nietypowo.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aRCW1O-r ... e=youtu.be

 

Z baniakami niewiele się dzieje. Jedyne co się wydarzyło to potop w piwnicy - woda z kranu leciała na podłogę przez około 3 godziny :o

 

No, ale cóż. To mnie zmotywowało do rozpoczęcia realizacji pewnego projektu, ale o tym kiedy indziej i gdzieś indziej.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ta ławica była tam cały czas?(sorka,mogłem nie doczytać :P )

 

Cały czas odkąd podana była w obsadzie (nie od samego początku).

 

Dołączona grafika

 

Generalnie - bez zmian. Baniak stoi już prawie rok czasu i jestem z niego cholernie zadowolony.

Nie mam z nim żadnych kłopotów.

Z obsady ubył 1 kiryśnik, który celem ośmielenia przeprowadził się do wężogłowów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże co za tandeta jakieś kiczowate korzenie i roślinki. Wrzuć tu kilka plastikowych pięknych roślinek różowy żwirek i fajny zameczek i będzie git. Chyba mówi przeze mnie zazdrość :D

Ok.Jest bajka ale widziałbym tu jakąś jaskrawą ławicę a w samym akwarium nic bym tak to nie zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie skalarki Ci rosną ;)

Ano :-) Moje 2 "maluchy" są już większe od mamuśki.

 

O Boże co za tandeta jakieś kiczowate korzenie i roślinki. Wrzuć tu kilka plastikowych pięknych roślinek różowy żwirek i fajny zameczek i będzie git. Chyba mówi przeze mnie zazdrość :D

Ok.Jest bajka ale widziałbym tu jakąś jaskrawą ławicę a w samym akwarium nic bym tak to nie zmieniał.

:lol:

Dzięki - miałem wcześniej ławicę neonów, ale jakoś tak w kolorach szaro-czarnych mi najbardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Robiłem wczoraj gruntowne sprzątanie i trochę przejaśniało.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wywaliłem wiadro pistii i rzęsy wodnej, która zachwaściła i zdominowała mi wszystkie zbiorniki.

Obsada bez zmian.

Przydały by się ze 2 samiczki Akary Marońskiej bo z dwóch samców to raczej nic nie będzie... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj liście na dno.

Już to tutaj przerabiałem i za dużo sprzątania było :roll:.

 

Ładny masz ten baniak,ciekawe czy echinodorusa wycinałeś czy z podłożem wyszedł?

Przyda mi się ta lekcja.

Wisz co?

Ja bym do tego akwarium zrobił pokrywę i zakrył wzdłużne wzmocnienie.

Dzięki. Żabienicę wycinałem. Jak dotąd dwukrotnie wypuściła mi nowe pędy. Rośnie teraz bardzo powoli, no ale z takim światłem , to się nie dziwię.

Te wzmocnienie aż tak się rzuca po oczach? Stolarz ze mnie mierny więc lepiej u mnie z takim projektami się powściągnąć.

 

Wygląda jak korzenne iwagumi ;p

:shock: Nie wpadłbym na to ;).

 

 

Przeczytałem cały temat i zauważyłem, że Ci dno się troszkę wyrównało :P

Akwarium prześwietne, lepszego na forum chyba nie było :) Gratuluje i zazdroszczę ;)

Kiryski pracują dzielnie i niestrudzenie od ponad roku ;-).

Dzięki za komentarz. Na forum widziałem mnóstwo ładniejszych, ale bardzo mi miło :DD:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...