Skocz do zawartości

[450l] Mordimerowe


mordimer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Thx panowie :-)

 

Dziś byłem w zoologu po smycz i kaganiec dla psa i skusiłem się na dwa takie maluchy.

 

http://desmond.imageshack.us/Himg12/scaled.php?server=12&filename=dsc01370ei.jpg&res=landing

 

Dołączona grafika

 

http://desmond.imageshack.us/Himg560/scaled.php?server=560&filename=dsc01359o.jpg&res=landing

 

Wg sprzedawcy, który jeszcze nie zawiódł mojego wątpliwego zaufania do sklepikarzy, są to altumy diamentowe F1 - (teraz nie pamiętam, ale ponoć 1 lub 2 raz rozmnożone w kraju).

 

Na chwilę obecną obserwuję. Teraz wyjeżdżam na parę dni i mam nadzieję, że jak wrócę to będzie wszystko ok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak altum diamentowy.

Z budowy ciała widzę, że to P. scalare, to raz.

 

2. Ksantoryczne formy o ile występują w naturze, to zazwyczaj są zjadane. Wątpie, by ktoś pozyskał dzikie ksantoryczne skalary.

 

Są to ładne P. scalare pokolenie FXXX ( celowa ilość "iksów"). Wynik długotrwałej selekcji.

Nie mniej jednak bardzo ładne i jako jedne z nielicznych hodowlanych;jak Ty to nazwałeś- mutantów, podobają mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...altumy diamentowe F1 - (teraz nie pamiętam, ale ponoć 1 lub 2 raz rozmnożone w kraju)...

To widocznie sprzedawca ma niezłe poczucie humoru :lol: . Nie ma czegoś takiego jak F1 kilka razy rozmnożony w niewoli. F1 to pierwsze pokolenie po osobnikach z odłowu. Jeśli byłyby one rozmnożone w kraju to stałyby się odpowiednio F2, F3... itd.

P.S. Jestem ciekaw ile za nie dałeś? :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg sprzedawcy, który jeszcze nie zawiódł mojego wątpliwego zaufania do sklepikarzy, są to altumy diamentowe F1 - (teraz nie pamiętam, ale ponoć 1 lub 2 raz rozmnożone w kraju).

 

Sorki Mordimer,ale Ty dałeś sobie taki kit wcisnąć :roll:

Prawdę mówiąc one nawet nie są podobne do altumów.

 

Ja bym się jednak zastanowił nad zaufaniem do tego sprzedawcy,ew.nad jego wiedzą.

 

No chyba,że kit chciałeś nam wcisnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Czasem mi się jeszcze zdarzy coś uczynić przed osiągnięciem odpowiedniej wiedzy - ale coraz rzadziej :P

 

Taki pochopny charakter :mrgreen:

 

Powiem tak - przypuszczam, że sprzedawcy też kit wcisnęli - pogadam sobie z nim przy najbliższej okazji.

 

Powyższe skalary ceni sobie za 2 dychy od sztuki.

 

Nevermind - zobaczymy co z tego wyrośnie.

 

Dzięki za odzew (na to liczyłem) - no i żeby nie było - wątpliwości również były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim pięknym baniaku raczej nie mają prawa się nudzić :D Nawet ja nie mam pomysłu co by tu można zmienić ;)

:-)

Dlatego właśnie - żadnych zmian.

 

Gratulacje zostaniesz ojcem :lol:

Dziękuję, ale ikry nie odławiam. Musiałbym to robić co tydzień. Skalary już rozmnożyłem a więcej mi nie potrzeba :-)

 

jakie masz oświetlenie?

1x40W waterplant - belka

 

Wielkie dzięki za komentarze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...