Skocz do zawartości

Akwarium 54 z prętnikami (co do nich)


aart04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie dawno robiłem restart zbiornika i zostawiłem sobie 2xBocje wspaniałą-która mam już od lat:) oraz glonojada albinosa. Planuje kupić harem Prętników karłowatych (1samiec+2samice) tylko nie wiem czy mogę kupić jeszcze jakieś rybki do nich chciałbym żeby były spokojne ponieważ mam nadzieje że prętniki będą miały potomstwo :) . Akwarium jest dość mocno zarośnięte roślinkami i mam w nim korzeń. Chciałbym żeby rybki pasowały jakoś do prętników kolorystycznie i "charakterem". Nie chce przerybienia ponieważ prętniki nie lubią tego a poza tym nie wygląda to estetycznie :)

Co byście mi zaproponowali ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej...

Bocja i glonojada oddaj od razu....

Proponuje Ci obsadę

Harem prętnika karłowatego(akwarium 60l jest w sam raz, nie za małe)

10 Neon Innesa

6 Otosków lub kirysek panda

Jakaś profesjonalna ekipa sprzątająca złożona z krewetek(żadna ryba nie czyści tak jak one)

 

Pozdrawiam! Isirdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej...

Bocja i glonojada oddaj od razu....

Proponuje Ci obsadę

Harem prętnika karłowatego(akwarium 60l jest w sam raz, nie za małe)

10 Neon Innesa

6 Otosków lub kirysek panda

Jakaś profesjonalna ekipa sprzątająca złożona z krewetek(żadna ryba nie czyści tak jak one)

 

Pozdrawiam! Isirdo

Wszystko mi się podoba tylko naprawdę nie dam rady oddać nigdzie bocji ani glodojada mam je w akwarium jakieś nie wiem 2-3 lata a nie wyglądają żeby było im źle...:) a nie może być ta obsada co mam i do tego własnie nie wiem parka albo harem prętników i około 10xneonek lub jaka inna spokojna rybka??:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z tą obsadą co masz aktualnie to będzie kłopot...Ryby nie umieją gadać albo płakać więc nie pokażą Ci że im jest źle...starają się przeżyć a w takim litrażu to nie jest łatwe..oddaj je i kup rybki które Ci zaproponowałem a nie będziesz miał problemów z hodowlą bo to mało wymagające ryby

 

Ps. temu panu co napisał ,,neon inessa oklepana rybka" powinien dostać ostrzeżenie za spam bo nic nie wniósł do tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram się znaleźć jakiegoś nowego właściciela dla tych rybek :) A zamiast neonków nie mogły by być może rozbory klinowe albo jakieś inne łagodne i łatwe w uprawie rybki bo słyszałem ale nie wiem czy to prawda że neonki bardzo szybko zdychają??

 

Rybki znalazły nowe mieszkanko i od poniedziałku będą w nowym większym akwarium!! Więc prosiłbym o propozycje jakie rybki mogą być z prętnikami tak jak na początku tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...