Skocz do zawartości

Zielona narośl


Dmitrjew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moimi roślinkami. Nie wiem czy to glony, gdyż mam akwarium już jakiś czas i glony widziałem różne. Na końcach listków roślinek pojawia się zielona narośl, która jakby przedłużała te końcówki. Narośl ta wygląda jakby ktoś ją pomalował pędzlem i przedłużenia te są krzywe, jakby niedorobione i domalowane dosłownie krzywo. Poniżej zamieszczam obrazek. Chodzi tylko o te najbardziej zielone. Może tego tak tu nie widać, ale wcześniej miałem moczarki które zamiast się przedłużać to rozwijały się w taką papkę zieloną jakby ktoś machnął krzywo pędzlem przedłużając.

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że to nie są brody czy zielone kropki czy nalot. Jest to przedłużenie rośliny w formie takiej przebarwionej papki która wygląda jak glut. Na tym zdjęciu tego nie widać. Normalnie moczarka się przedłużała a te chory wiły się jakby jakiś defekt genetyczny miały bo papka wyrastała dalej. Wcześniej miały to moczarki wyrzuciłem je a teraz przeszły na te rośliny na zdjęciu. Może to brzmi śmiesznie i dziwnie ale tak to mniej więcej wygląda i nie są to brody, kropki czy tylko zielony nalot na liściach a papka jak glut jakiś, miejscami krótsza miejscami dłuższa. Jakby coś zaatakowało rośliny i powodowało patologiczny rozrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...