Skocz do zawartości

[112L]Ogólne


spuki1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie spełniłem swoje marzenie i mam swoje akwa 112litrów proste z pokrywą w kolorze buk.Zaopatrzyłem się na razie w:

-filtr zewnętrzny kaskadowy Aquaclear 50,

-grzałka Fluval 100wat,

-termometr szklany

Mam kilka roślin ale nie wiem jakie to są dostałem je w prezencie tak jak około 20 gupików(na drugi dzień było już ich więcej bo samiczki były kotne,mam również jednego zbrojnika.Mam zamiar kupić jeszcze kilka kirysków, neonków czerwonych.Podobająmi się też krewetki ale nie wiem czy to nie za dużo jak na to akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie naklejki tylko szklane kulki :P

 

Zresztą wyjmij je czym prędzej :P

 

Więcej roślin, jakieś korzenie... Bo na razie to pustka jest...

 

Zakładam też, że akwarium nie odstało swojego czasu zanim wpuściłeś ryby.? (Mogę się mylić, ale woda mętna...)

 

Ciekawe tło masz. Jak częściowo zarośnie, to będzie nietypowo, acz fajnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie naklejki tylko szklane kulki :P

 

Zresztą wyjmij je czym prędzej :P

 

Więcej roślin, jakieś korzenie... Bo na razie to pustka jest...

 

Zakładam też, że akwarium nie odstało swojego czasu zanim wpuściłeś ryby.? (Mogę się mylić, ale woda mętna...)

 

Ciekawe tło masz. Jak częściowo zarośnie, to będzie nietypowo, acz fajnie wyglądać.

Tło to na razie tapeta na ścianie,ryby wpuściłem po dwóch dniach,do wody dodałem Aqua Safe czy to przez niego taka mętna.

 

[edit]

 

Grzałka do kąta, nawet jeśli nie masz zielska do jej zakrycia to tam będzie wygladałą dyskretniej. Fajne naklejki na przedniej szybie... tylko nie wiem po co ;) W 112l to można mieć duuużo krewetek. Jakie Ci chodzą po głowie?

Podobają mi się krewetki takie czerwone w białe paski.

 

Gost: Edytuj posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...