Jump to content

Schładzanie wody.


Migdek
 Share

Recommended Posts

Wiem, że nie ta pora roku..Ale jakie macie sposoby na schładzanie wody w lato, lub gdy po prostu jest zbyt gorąca? Znajomy wrzuca kostki lodu..No ale ile można nad tym sterczeć i kostki wrzucać... Jakieś inne sposoby?

Link to comment
Share on other sites

ja nic nie robie, bo mieszkam w kamienicy i nawet w lato mam chlodno w domu. ale wg mnie najlepszym sposobem jest zamrozić wodę np w jakiejś salaterce i wrzucić taką kostkę, zależnie jakie duże akwarium. Albo inna opcja - zamontowac maly klimatyzator z wylotem na tafle wody, są takie na allegro za pare groszy.

Link to comment
Share on other sites

ale kombinujecie, może poprostu zmniejsz temperature na grzałce, albo ją całkiem wyłącz, albo się do kamienicy przeprowadź

Piękna odpowiedź :roll: Informuję Cię, że w lato grzałka w ogóle nie chodzi. To świadczy o tym, że akwarystą jesteś max 4 miesiące, bo tego nie wiesz. I do kamienicy się nie przeprowadzę mądralo za 3 grosze :evil::roll:
Link to comment
Share on other sites

tak jak pisali poprzednicy: można zamontować w pokrywie wiatraczki komputerowe- kosztują około 10zł i na prawdę pomagają.

Wrzucanie butelki z lodem czy samego lodu też pomaga, choć może doprowadzić do szoku rybek- bo jest to jednak nagła zmiana temperatury. Temat został już chyba wyczerpany.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...