Jump to content

Malawi 125

Rafijur
 Share

Recommended Posts

Witam jako że już jutro będę miał nowe akwa z obsadą, proszę o informację czy do takiego baniaka może być taka obsada.

wymiary 80*40*50

Pysczak złocisty, Labidochromis caeruleus (pyszczak yellow), PSEUDOTROPHEUS ELONGATUS, MAINGANO.

Wsumie jest ich 12 sztuk nie wiem w jakich proporcjach.

Czy będę musiał pomyśleć nad zmianą obsady?

W takim litrazu to tylko jeden gatunek:Rdzawych albo Saulosi i nic innego. Sam jestem na etapie robienia malawi w takim samym baniaku i zaluje ze nie mam wiekszej banki bo mozliwosci sa sporo ograniczone. Ale zycze powodzonka

co mam zrobić z resztą którą już mam, a czy yellow mogą zostać i np rdzawe.

w jakich proporcjach 1+4 ?

Yellow od 100cm długości. Możesz mieć rdzawe lub Saulosi. Oczywiście jeden gatunek. Te co wymieniłeś w pierwszym poście żadne się nie nadają.

Proporcję 1+4/5, ewentualnie dwa samce z naciskiem na jednego.

Nie do końca tak jest, z chęcią oddam te ryby w dobre ręce, ale nikogo nie znam kto mógł bym im zapewnić dobre warunki do dalszego życia. Do zoologicznego sklepu ich nie dam bo jest duże prawdopodobieństwo że mogą trafić do takiego akwarium jak moje, albo nawet mniejszego, dlatego na razie zostana u mnie.

Załapałem bakcyla na Malawi i Tanganikę dlatego się zastanawiam czy w drugim akwarium nie zrobić również tego biotopu, tam mam wymiary 100*41*55 więc nie miały by tam źle a w tym 80*36*55 zrobił bym Tanganikę z muszlowcami albo Malawi z saulosami:).