Jump to content

Pokarm na weekend- opinie.

hubert1
 Share

Recommended Posts

Witam !

Czy miał ktoś do czynienia z TETRA MIN WEEKEND?

Wyjeżdżam na tydzień i kupiłem ten pokarm jako wystarczający do 6 dni.Dałem go na próbę przed wyjazdem żeby sprawdzić. Leży już 5-ty dzień na dnie i ryby kompletnie się nim nie interesują. U mnie się to nie sprawdza no i chyba szwagier będzie musiał dokarmiać rybki.

Może polecacie jakiś inny weekendowy ?

Hej,

No ja zerknąłem teraz na szybko i znalazłem tylko coś takiego.

http://allegro.pl/automatyczny-karmik-karmnik-dla-rybek-af-2009d-lcd-i1760246100.html

Czy warto w coś takiego inwestować czy to wyjazd czy codzienność ??

Bo wiadomo nic nie daje radochy jak karmienie i obserwacja naszych podopiecznych.

Ale był bym skłonny coś takiego posiadać jak by mi karmiło rybki właśnie z przerwami minutowymi aż poprzednia dawka zostanie zjedzona. No i jakie są porcje? ;) Bo jak sypie chochlami to :zamieszany:

Moim zdaniem pokarm który leży w wodzie będzie strasznie syfił i na pewno nadszarpnie parametry wody.

Ja kiedyś używałem tabletki przyklejane do szyby (pokarm rośliny) dla molek by mi roślin nie ruszały. Wszystkie ryby podpływały skubały to. Te mniejsze jak neonki latały w koło i jadły to co odleciało gdzieś w koło miejsca karmienia.

Ale woda żal. Jak molki nie jadły roślin to nitki na nich po tym rosły.

Jak bym składał Pokrywę z PCV to bym jakoś sobie wmontował taki karmniczek.

Zostawiałam akwarium na 2 tygodnie bez opieki i wszystkie ryby przeżyły .... Karmniki automatyczne lubią przekarmiać ponoć, a ja uważam że to jednak większe zło niż głód. Po powrocie nakarmiłam, podmieniłam wodę i akwarium dalej działało swoim życiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...