Jump to content
Sign in to follow this  
gruszkin

Akwa 240l jakie ryby

Recommended Posts

Witam posiadam akwa 240l 120X40X50

Oświetlenie w pokrywie to 2x30W

filrt hanza aquaristic 1000l/h

Grzałka z termostatem Atman 300W

roślinki które powinny być już dzisiaj 2 zestawy -http://allegro.pl/piekny-zestaw-od-akwarysty-mini-pelia22-gat-i1737952293.html

+ 40 młodych krewetek fire red/ red cherry które w tej chwili czyszczą mniejsze akwa

do tego akwa chciałbym jakieś wyjątkowe ryby myślę ze cena ryb może być nawet bardzo duża co nie znaczy że mogą się tam znaleźć tańsze ładne ryby i odpadają dyskowce jakoś mi się nie podobają

W takim razie, baniak ma wymiary pod stadko 2+4 Melanotaenia parkinsoni. Tylko, że krewetki będą służyły za drogie uzupełnienie pokarmu ;)

Ps. Mimo tych dwóch zestawów roślin i tak będzie pusto w akwarium. Sam się przekonasz ;)

No wiec obsadziłem akwa tak - 20 rozbory klinowej 25 neonow czarnych - krewetki red chery XXX 2 glonojady syjamskie 1 glonojad którego nie chcialem w zoologicznym ale mi zapakowali chyba przez pomyłkę wiem tyle ze urośnie do całkiem pokaźnych rozmiarów i myślę czy dodać jakąś mała ławice drobnicy .

Ławice drobnicy to już widzę masz dwie ;)

Pomyśl o czymś większym, o czymś na czym można by oko zawiesić.

Np. 2+5 gurami mozaikowych.

Niekoniecznie ;) Ale na pewno nie całujące ani olbrzymie. Inne gatunki jak najbardziej.