Skocz do zawartości

Co to za rodzaj zbrojnika.Nowe foty.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest w akwarium od krótkiego czasu, to możliwe, że po prostu musi się przyzwyczaić, i wtedy przybierze normalne barwy. Może to głupio brzmi, ale mój zbrojnik przybiera różne odcienie ze względu na samopoczucie lub sytuację, np jak jest pora karmienia, i rybki szaleją po akwa to ma na sobie takie jakby plamy, a gdy ryby po karmieniu się uspokajają, to znowu jest normalny :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli obstawiacie na 100%,że to zbrojnik niebieski tylko albo się wybarwił albo jakaś krzyżówka i wyszedł taki kundel.

Zastanawia mnie jeszcze płeć tego osobnika, jest już w miarę duży a jak na samca ma małe wyrostki, czyżby samica, ale miał być samiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To zbrojnik niebieski odmiana czerwona mój kumpel ma takiego ale samice teraz poluje na samca.

 

A tu porównanie fotka z google ale przerobiona do porównania wiec jest już nikogo:

 

http://desmond.imageshack.us/Himg594/scaled.php?server=594&filename=samiecisamica.jpg&res=medium

 

I jak tu widać samica tez ma wyroczki jak i niewielkie wąsiki na polikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To zbrojnik niebieski odmiana czerwona mój kumpel ma takiego ale samice teraz poluje na samca.

 

A tu porównanie fotka z google ale przerobiona do porównania wiec jest już nikogo:

 

http://desmond.imageshack.us/Himg594/scaled.php?server=594&filename=samiecisamica.jpg&res=medium

 

I jak tu widać samica tez ma wyroczki jak i niewielkie wąsiki na polikach.

 

Ktoś kto ma takie doświadczenie wie jaka jest różnica u zbrojnika niebieskiego między samcem a samicą... :zamieszany:

Jak dla mnie ten zbrojnik to.... zbrojnik niebieski!

Pamiętajmy że w/w rybka to właśnie kundel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To zbrojnik niebieski odmiana czerwona mój kumpel ma takiego ale samice teraz poluje na samca.

 

A tu porównanie fotka z google ale przerobiona do porównania wiec jest już nikogo:

 

http://desmond.imageshack.us/Himg594/scaled.php?server=594&filename=samiecisamica.jpg&res=medium

 

I jak tu widać samica tez ma wyroczki jak i niewielkie wąsiki na polikach.

 

Ktoś kto ma takie doświadczenie wie jaka jest różnica u zbrojnika niebieskiego między samcem a samicą... :zamieszany:

Jak dla mnie ten zbrojnik to.... zbrojnik niebieski!

Pamiętajmy że w/w rybka to właśnie kundel!

No tak wiadomo ze to zbrojnik niebieski ale są różne odmiany tych ryb.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak, mam swoje doświadczenie, ze zbrojnikami niebieskimi, nawet parę razy udało mi się je rozmnożyć, ale ten osobnik wydał mi się jakiś inny, dlatego pytam osoby bardziej doświadczone, dodam, że jedną samicę bardzo poturbował, a drugą podczas karmienia odpędza.

Może fotka jest słabej jakości ale zbrojnik jest na prawdę ze grzbietu jakiś czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...