Jump to content
Sign in to follow this  
Tazz

Zakup akwarium 70l.

Recommended Posts

Filtr kup lepszy, lepiej przejdź się do zoologa, zaoszczędzisz trochę bo nie kupisz np. tego filtra no i przesyłkę.

Nie polecam tego filtra jest wadliwy .

Jeżeli dalej jesteś zdecydowany ,to dokup inny filtr

I ta świetlówka, lepiej kup mocniejszą ,ja odradzam zestawy.

Mod.Janusz--Następnym razem będzie ostrzeżenie.

Lepiej idź do sklepu. Poprzednicy mają rację. Kupuj na allegro tylko takie akcesoria akwarystyczne, których w najbliższych sklepach nie znajdziesz, np. ja długo szukałam porządnego odmulacza i znalazłam na allegro ;) Ale akwa bym tam nie kupowała, bo to "szkło" to podstawa, którą jeśli kupisz wadliwą, to tylko stracisz niepotrzebnie pieniądze i dłużej potrwa dojrzewanie akwarium.

Hmm. To najwyżej jutro przejdę się do pobliskiego zoologicznego i rozejrzę się najwyżej.

A jeśli w zestawie będzie np. filtr Aquael, to będzie dobry?

A w takim akwarium, np 60-70 litrów to mogą być np. krewetki, gupiki, mieczyki i bystrzyki?

Nigdy przenigdy...

Szkło liczy się najbardziej.

Jest to akwarium jak widać zwykłe, najtańsze. Może 210zł to nie mało ale jak na 70l z grzałką , i filtrem, "robizoo"???

to zwykły prostu sprzęt, najprawdopodobniej wadliwy. Akwarium też nie ma określonej nazwy producenta. Robizoo nic nie znaczy, bo to nazwa sklepu internetowego.

Takie akwarium może pęknąć. Też interesuję się ostatnio baniakami, ponieważ mam zamiar kupić sobie 200l, a nie mam ochoty na powódź :D

A w takim akwarium, np 60-70 litrów to mogą być np. krewetki, gupiki, mieczyki i bystrzyki?

Myślę, że krewetki, gupiki i mieczyki tak. Nie znam się tylko na bystrzykach ;p :D

Myślę, że krewetki, gupiki i mieczyki tak. Nie znam się tylko na bystrzykach ;p :D

Na mieczyki akwarium za małe. Bardzo dużo gatunków bystrzyków nadaje się do tego akwarium np. barwny.

Byłem w zoologicznym, jedyny w mieście i mają 60l z pokrywą za 300zł!

Więc to chyba odpada z gry..

Pomożecie znaleźć coś w necie?

A na akwarium 60-70l, jaka powinna być grubość szkła?

4-6 mm w zależności od wymiarów, najczęściej 4 mm.

Czy takie akwarium będzie dobre?

Bo wydaje mi się że jest to dobra firma.

http:...........................................................

I chciałbym byście powiedzieli też coś o wyposażeniu jakie tam oferują. Tj. filtr i grzałka.

Dobre są one?

Mod.Janusz--Regulamin.

Filtr beznadzieja, poszukaj będziesz musiał kupić coś lepszego. Termometr też jest zły, gdyż ten naklejany na szybę mierzy niedokładnie.

Byłem w zoologicznym, jedyny w mieście i mają 60l z pokrywą za 300zł!

I to jest według Ciebie za dużo?? :shock::o Jak patrzyłam na ceny akwariów w moim mieście w takich wymiarach, to szczęka opadała... Nie narzekaj ;)

Sign in to follow this