Skocz do zawartości

63 l - jakiej firmy grzałka


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zasięgnąć porady, czy do 63l lepsza będzie grzałka Aquael Comfort Zone 75, czy może konkurencyjna Aqua Szuta?

Mam filtr tej drugiej firmy i jestem bardzo zadowolony czego nie mogę powiedzieć o Aquaelu. Pani w sklepie namawiała mnie też na grzałkę Aquael Neoheather. Teraz nie wiem, co wybrać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tańsze mogą być awaryjne, a lepiej wydać raz, a dobrze.

Tanio kupuje się dwa razy. Są chińskie grzałki po 20 kilka złotych, ale tych się boję.

Jeszcze mi zagotują wodę w aqua.

 

Ps.

Pozdrawiam koleżankę z Legnicy i kolegę z Jawora. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz. Z Aquaela też są ponoć fajne. Sam ma jedną ale jeszcze nie próbowałem. Tetry są dość drogie ale skuteczne. To już twój wybór.

 

P.S.

 

Ps.

Pozdrawiam koleżankę z Legnicy i kolegę z Jawora. :D

A byłeś kiedyś w Jaworze? Jak nie to zapraszam bo piękne miasto a odległość to tylko 23 km. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że byłem. ;)

Jeszcze jedno co mnie drażni w grzałkach to ich wielkość! Przecież to diabelstwo zajmuje masę miejsca.

No, ale chcę kupić, bo mi bojek zachorował, a jak dałem go do szpitalika z wyższą temperaturą to odzyskał wigor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicą miedzy chińskimi a znanych marek polega na tym, że w chińskich szybciej może przepalić się dioda w termostacie, lub może minimalnie zmniejszać/zwiększać temperaturę.

 

Pani w sklepie namawiała mnie też na grzałkę Aquael Neoheather. Teraz nie wiem, co wybrać???

P.S. W którym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...