Skocz do zawartości

126l początek


Romek23232
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kup czy siatkę do mocowania mchu według cm akwarium i zamocuj mech np. java,tajwan,itp. i będzie żywe tło.:P

Siatki są tanie na allegro nawet za 1zł ja pisałem do kolesia i według wymiarów mi przesłał na akwarium 128l za 29zł na twoje pewnie będzie taniej.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie się tak nie świeci, bo na akwarium nie pada zbyt dużo promieni.

A co do tej siatki...mogę np.kupić siatkę do styropianu i zamocować przyssawki?

jeśli to plastyk taki jak siatki do mocowania mchu to ok. Ale lepiej już na gałęziach takie coś zrobić, gałęzie można żyłką mocować, tak samo mech i nawet fajnie to wygląda, ja mojej siatki nie używam bo plastik i parametry wody by się zmieniły tylko najbezpieczniej jest drewno wygotowane w soli niejodowanej a potem wygotowane normalnie w wodzie bez soli. No pokombinuj może coś ci się uda, ale nie dawaj siatki plastyku bo parametry wody tylko zmieni i ryby mogą zdychać, kiedyś sam tak miałem w 25l bo rośliny były nie żywe tylko wiadomo jakie najlepiej już pokombinować wystrój na drewnie i gałęziach najlepiej dębu.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz przykłady siatki

 

http://www.swistak.pl/a4914931,Siatka-do-mocowania-mchow-MOSS-MECH.html

 

ja taką siatkę mam i jest ok jutro będę mocował mchy o ile przyjdzie przesyłka.:P

 

A tu jak może to wyglądać akwarium

 

http://www.krewetki.org/forum/viewtopic.php?t=1636

 

Nawet super takie coś wygląda.:P

 

życzę miłej zabawy. :aniol_diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie tło z mchu nie jest najładniejsze... a już na pewno w niemałym akwa...

 

Ten korzeń po prawej bym dał na odwrót, czarne tło...

 

Wypowiedzi Drago w ogóle nie da się zrozumieć... Nie wiem o co Wam chodzi z tymi siatkami... Wystarczy zwykła budowlana plastikowa z marketu.

 

Nie pisz, że coś zmienia parametry, jak tego nie sprawdziłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...