Jump to content

Roślinki w koszyczkach czy bezpośrednio w podłożu?

Recommended Posts

Dostałam kilka roślinek w plastikowych koszyczkach ,w moim akwarium mam roślinki które sadziłam bezpośrednio w podłoże i zastanawiam się czy można roślinki z koszyczkami włożyć do akwarium czy lepiej bez.?

Dostałam kilka roślinek w plastikowych koszyczkach ,w moim akwarium mam roślinki które sadziłam bezpośrednio w podłoże i zastanawiam się czy można roślinki z koszyczkami włożyć do akwarium czy lepiej bez.?

uzupełnij profil ;););) bez koszyczków i waty ;););)

I upewnij się że na pewno dokładnie usunęłaś watę! lubi się wplątywać między korzonki, ja gdy wkładałam swoją 1 roślinkę to sporo watki pominęłam i porobiło się sporo kłaczków w akwarium, na szczęście co większe wyjęłam, a resztą zajął się filtr :)

Dzięki za rady na pewno skorzystam :) a co do uzupełnienia mojego profilu to się zastanowię!!!

następnym razem też się zastanowię, czy odpowiedzieć na twoje pytanie

Jest wiele innych osób ,które na pewno odpowiedzą na moje pytania.Po za tym podobno chodzi tu o sprawy dotyczące akwarystyki .

To znaczy, że bez koszyczków będą lepiej rosły?Pytam ,bo na prawdę nie wiem. :oops:

nic kobito nie słuchasz :!: tak jak w pierwszej odpowiedzi :o BEZ KOSZYCZKÓW :!::!::!::!:;)
Słucham a raczej czytam dobrze!!!!!

A tak na marginesie na imię mam Lidka, a nie "KOBITA" !!!!!

To znaczy, że bez koszyczków będą lepiej rosły?Pytam ,bo na prawdę nie wiem. :oops:

nic kobito nie słuchasz :!: tak jak w pierwszej odpowiedzi :o BEZ KOSZYCZKÓW :!::!::!::!:;)
Słucham a raczej czytam dobrze!!!!!

A tak na marginesie na imię mam Lidka, a nie "KOBITA" !!!!!

I po co się irytować ?

lidka przestań syczeć, za dużo masz jadu w sobie, czy co?ludzie chcą ci pomóc, a ty tylko syczysz,wyluzuj rzęsy żeby ,za żartobliwe słowo/kobito/robić aferę koperkową?no chyba że jesteś dziewięcioletnią mścicielką ;););)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...