Skocz do zawartości

Roślinki w koszyczkach czy bezpośrednio w podłożu?


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam kilka roślinek w plastikowych koszyczkach ,w moim akwarium mam roślinki które sadziłam bezpośrednio w podłoże i zastanawiam się czy można roślinki z koszyczkami włożyć do akwarium czy lepiej bez.?

uzupełnij profil ;););) bez koszyczków i waty ;););)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I upewnij się że na pewno dokładnie usunęłaś watę! lubi się wplątywać między korzonki, ja gdy wkładałam swoją 1 roślinkę to sporo watki pominęłam i porobiło się sporo kłaczków w akwarium, na szczęście co większe wyjęłam, a resztą zajął się filtr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady na pewno skorzystam :) a co do uzupełnienia mojego profilu to się zastanowię!!!

następnym razem też się zastanowię, czy odpowiedzieć na twoje pytanie

Jest wiele innych osób ,które na pewno odpowiedzą na moje pytania.Po za tym podobno chodzi tu o sprawy dotyczące akwarystyki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że bez koszyczków będą lepiej rosły?Pytam ,bo na prawdę nie wiem. :oops:

nic kobito nie słuchasz :!: tak jak w pierwszej odpowiedzi :o BEZ KOSZYCZKÓW :!::!::!::!:;)
Słucham a raczej czytam dobrze!!!!!

A tak na marginesie na imię mam Lidka, a nie "KOBITA" !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że bez koszyczków będą lepiej rosły?Pytam ,bo na prawdę nie wiem. :oops:

nic kobito nie słuchasz :!: tak jak w pierwszej odpowiedzi :o BEZ KOSZYCZKÓW :!::!::!::!:;)
Słucham a raczej czytam dobrze!!!!!

A tak na marginesie na imię mam Lidka, a nie "KOBITA" !!!!!

I po co się irytować ?

lidka przestań syczeć, za dużo masz jadu w sobie, czy co?ludzie chcą ci pomóc, a ty tylko syczysz,wyluzuj rzęsy żeby ,za żartobliwe słowo/kobito/robić aferę koperkową?no chyba że jesteś dziewięcioletnią mścicielką ;););)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...