Jump to content

filtr do akwa 54l. 300l/H czy odpowiedni ?

Recommended Posts

Ten filtr się do akwarium raczej nie nadaje, wymień na coś normalnego firmowego.

Może się popsuć na 3 sposoby (to tylko kwestia czasu):

-Przestanie działać

-Będzie działał bardzo głośno

-Nastąpi przebicie i kogoś kopnie prąd

Kup sobie Aquaela Fan-2. Zaraz i tak ktoś napisze że lepiej kaskadę, ludzie zrozumcie że nie każdy chce ciąć pokrywę, traci się gwarancję i nie wygląda to już jak nowe, nie wciskajcie tego na siłę jakby to było jedyne rozwiązanie. (sam mam przerabianą pokrywę, w celu dodania oświetlenia, chłodzenia i zrobieniu otworów na węże od kubełka)

ale ja już go dostałem w zestawie i nie będę go oddawał nieużywanego :|

Edit

czy sklep zoologiczny może mi go wymienić i zwrócić choć połowę kasy :?: (jest nieużywany , poza otwarciem opakowania)

Edit. czy aquel fan mini plus lub aquel fan 1 wystarczy czy trzeba kupować fana 2 (oczywiście kaskady lub kubełka nie chcę ,

interesują mnie tylko wew.) ;)

Andrerw: edytuj posty.

...ale jak poprzednik napisał.. to za słaby filtr do takiego akwa i takiej obsady.. U mnie podobne ledwo dają radę w 25l przy samych krewetkach.

Zostaw go sobie, bo przyda się na pewno np do jakiegoś kotnika oddzielnego... ale dla swojej obsady kup porządniejszy. Też mogę potwierdzić, że Fany są dobre i o wiele lepiej się tu taki nada.

Niby masz takie prawo, ale warto za te pieniądze? Koszt wysyłki będzie kosztował tyle co filtr przecież (chyba że kupowałeś w sklepie). Klient ma prawo zwrócić nieużywany towar w ciągu 30 dni od zakupu o ile posiada oryginalne nienaruszone opakowanie oraz dowód zakupu.(chyba że sklep ma jakiś swój wewnętrzny regulamin który mówi inaczej)

Ja poluję na tego, ale Tobie bardziej się przyda to już go sobie odpuszczę http://allegro.pl/aquael-filtr-wewnetrz ... 68211.html, jak na razie to za 12zł masz kompletnego Aquaela Fan-1 w niezłym stanie. O ile ktoś z forum oglądających ten temat się na niego nie skusi, cena atrakcyjna. Jeżeli go nie masz zamiaru kupować to napisz, ja kupię.

To ja od razu wtrącę...Fan mini również będzie za słaby...wiem bo miałam (zresztą dużo filtrów już przerabiałam) .

Jeśli planujesz zakup Fana mini to równie dobrze możesz zostawić ten obecny i nie marnować kasy.

• 2 weeks later...