Skocz do zawartości

Co się dzieje !


thekonrab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i masz za swoje.. viewtopic.php?f=11&t=35790

 

Każdy mówi inaczej jaka obstawa wybrałem propozycje obstawy pewnego użytkownika i koniec.Nie obchodzi mnie co o tym myślisz ważne że mi się podoba taka obstawa.

Nieodpowiednie ryby trzymane w takim akwarium skarłowacieją albo po prostu zdechną.

Do tego stosunkowo krótki czas dojrzewania akwarium.

Słuchaj na drugi raz ludzi, którzy się na tym znają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danio był duży ze wszystkich rybek

 

Więc tak:

Akwarium dojrzewało 6dni.

Rybki:7 neonów inessa 2 gupiki 1 danio +zdechły glonojad +1 zdechły danio

Parametry:

Ph:7.6

KH:10

GH:11

Akwarium 40x25x35 (30l)

Karmię rano o 7 i o 23

Witam.:P

 

Jedne jest pewne woda twarda i zbyt może są jakieś wirusy po innych rybach lub nawet z roślinami kupiłeś/aś albo jakaś ryba była chora i inne się zaradziły tym a tym najbardziej neony innesa bardziej roznoszą choroby ale nie jestem exspertem wyczytałem z neta o rybach długo się czytało żeby jakaś kompletną obsadę dać do akwarium.:)

 

No to teraz wiem myślałem ze on ma jakieś 100l akwarium a tu okazało się 30l :shock: normalny :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten zdechły "glonojad" jest wypisany w obsadzie znaczy że nadal pływa sobie w tym akwarium?

 

PS. Przez 6 dni to akwarium próbowało dojrzeć, a nie dojrzewało. Jakbyś na przyszłość słuchał rad i dobrał prawidłową obsadę (a nie "obstawę") to by do tragedii nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś bardzo istotnych parametrów, czyli NO2 i NO3. Może to była przyczyna?

Akwarium za krótko dojrzewało.

Jeśli dobrze oglądałem Twoje akwarium na YT to nie masz żywych roślinek.

Zobacz czy Danio nie wyskoczył (no chyba że masz pokrywę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...