Skocz do zawartości

Kotna neonka? dziwny brzuch


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dokupiłem do moich neonków 2 nowe, jest ich teraz 5. Trzymam je razem z gupikami. Zobaczyłem, że jedna nowa neonka ma bardzo duży brzuch. Wydaje mi się on trochę dziwny. Jak myślicie, czy jest kotna, czy po prostu taka jej uroda? Załączam zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest... chora. Dlatego odesłałem do :szukaj: .

Z całym szacunkiem ale w ten sposób nie pomożesz szczególnie że to młody user i możliwe że nie ogarnia forum więc może ten link pomoże.Neon jest chory to widać sam stwierdź dokładnie co mu dolega.

viewtopic.php?f=6&t=16197

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję przegłodzić jutro ryby, może to minie. Oprócz tego, że ma napęczniały brzuch, to nie wydaje się być chory

I sam coś czuję że po prostu przekarmiłeś rybę ale musiałeś to zrobić naprawdę ostro bo tak nażartej ryby dawno nie widziałem.Karm tyle żeby nic na dno nie spadało i żeby pokarm znikł w ciągu 2-3 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest... chora. Dlatego odesłałem do :szukaj: .

Z całym szacunkiem ale w ten sposób nie pomożesz szczególnie że to młody user i możliwe że nie ogarnia forum
Z całym szacunkiem, ale jak ktoś nie ogarnia wyszukiwarki, nie powinien zbliżać się do komputera. Jeszcze coś zepsuje. Znam takie przypadki.

 

Tematów o "neonce w cionży" było przynajmniej kilka. A w nich przyczyny, objawy i działania. Szybciej samemu wyszukać, niż kolejny raz przerabiać analogiczny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...