Skocz do zawartości

1625L-pielęgnice


Sławek121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do roślin to zależało mi na ładnych pistiach,niestety rybcie wszystko zeżarły.Jest jeszcze cryptocoryna,ale też już w kiepskim stanie.

 

O festae nie ma co pisać.Albo kupiłem jakieś felerne egzemplarze,albo te ryby tak mają i bardzo wolno rosną.W każdym razie to knypki i na razie nic sobą nie prezentują-żadnych ciekawych zachowań,po prostu sobie żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ps.Domyślam się,że chodzi o to w jaki sposób napełniałem zbiornik.

Więc odpowiedź jest w temacie.

Przeczytałem wszystkie twoje posty i odpowiedzi nie znalazłem :| , więc może okażesz nam łaskę i poświęcisz palce aby napisać czym zalałeś akwa :lol::lol::lol:

A i jeszcze napisałeś że włożyłeś tam gałęzie wierzby.. to można tak gałęzie wciskać do akwa i nie gniją :shock: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps.Domyślam się,że chodzi o to w jaki sposób napełniałem zbiornik.

Więc odpowiedź jest w temacie.

Przeczytałem wszystkie twoje posty i odpowiedzi nie znalazłem :| , więc może okażesz nam łaskę i poświęcisz palce aby napisać czym zalałeś akwa :lol::lol::lol:

A i jeszcze napisałeś że włożyłeś tam gałęzie wierzby.. to można tak gałęzie wciskać do akwa i nie gniją :shock: ???

Sorki,wszystko od początku jest w tym temacie http://forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?f=40&t=32823&st=0&sk=t&sd=a

 

Co do wierzby,to tak-można,tylko musi być wysuszona i spreparowana podobnie jak korzenie.

Jest to tan gatunek(niskopienny),z którego robi się stroiki na święta-nazwy nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obsada?

Planujesz coś zmienić ?

4x Red Tiger Oscar(ale chyba wszystkie jednej płci,bo mają już jakieś 20cm i nie widzę,żeby się dobierały)

2x Albino Red Oscar

1x Albino Tiger Oscar (Ten coś kombinuje z Albino Red Oscarem-może będzie para).

Para zebr+3 młode (w tym jedna albino-ta z wiaderka)

2x Festae

2x Gibbiceps

3x Pomarańczowopłetwe(w tym para)

4x Kiryśnik czarnoplamy

1x Trzciniak

 

i tu szok i dla mnie(mam ją przypadkowo i wiem,że nie powinno jej tam być) 1x Tilapia buttikoferi 35cm(chętnie odsprzedam)

 

do tego dojdzie jeszcze jeden Pleco ok.12cm z 3setki

 

Czy planuję coś zmienić?

Chciał bym mieć docelowo:

Parę Red Tiger

Parę Albino

Parę Festae

Parę Pomarańczy

Parę Zebr

Parę Kiryśników

Trzciniaka

Gibki i Pleco

 

o ile po dobraniu się par będą się nadal tolerować,bo na dzisiaj nie ma żadnych spięć(poza trącymi się co jakiś czas zebrami,ale maja na tyle miejsca,że jest to nieszkodliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wierzby,to tak-można,tylko musi być wysuszona i spreparowana podobnie jak korzenie.

Jest to tan gatunek(niskopienny),z którego robi się stroiki na święta-nazwy nie znam.

a więc tylko wierzbę można wsadzać? czy są jeszcze jakieś inne drzewka których gałęzie nie zgniją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planuję coś zmienić?

Chciał bym mieć docelowo:

Parę Red Tiger

Parę Albino

Parę Festae

Parę Pomarańczy

Parę Zebr

Parę Kiryśników

Trzciniaka

Gibki i Pleco

 

o ile po dobraniu się par będą się nadal tolerować,bo na dzisiaj nie ma żadnych spięć(poza trącymi się co jakiś czas zebrami,ale maja na tyle miejsca,że jest to nieszkodliwe).

Taki skład chciałbym mieć,o ile da radę,ale najprawdopodobniej odpadną zebry i jeżeli nie dobiorą się w parę to Red Tigery.

Wszystkie ryby są ze sobą od małego więc jak zostaną Albino,Festae i Pomarańczowopłetwe + trzciniak i denne to powinno być OK.

Wszystko zależy od ryb,od ich tolerancji,bo miejsca w akwa jest wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...