Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak zamałe ??miałbym 24 stopni w wodzie ...roślinki żywe (dobrej jakości),,,w sam raz oswietlenie...dobry żwirek ,swietne napowietrzanie filtracja wody .... ;] ...wiec jak 20 litrow moze byc zamałe akwa dla takich malych rybek i jeszcze maja dobre warunki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie 20 tylko 30 .....

2.no są bardzo ruchliwe ale to nie jest krewetkarium tlyko akwarium i ona jest dlugie nawet bardzo wiec będa mogly sobie poplywac zreszta ja nie pisze ze mam tam trzymac z 10 neonow ...tylko jestem poczatkującym akwarysta i chcialbym sie dowiedziec ILE moge ich kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie 20 tylko 30 .....

2.no są bardzo ruchliwe ale to nie jest krewetkarium tlyko akwarium i ona jest dlugie nawet bardzo wiec będa mogly sobie poplywac zreszta ja nie pisze ze mam tam trzymac z 10 neonow ...tylko jestem poczatkującym akwarysta i chcialbym sie dowiedziec ILE moge ich kupic

Minimalny litraż na neony innesa to jakieś 45-50l, więc nie pchaj ich nawet do 30l. bo będą się źle czuć. Jakie Twoje akwarium ma wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tam mieć ich 8, ale podaj wymiary.

30l na neony może być, to jest minimum co do wielkości.

Minimum na innesa to tyle co napisałam, zielone można trzymać w mniejszym niż 50l, a nie innesa.

 

Akwarium o wymiarach 60x30x33 cm (dł x szer. x wys.)

Aniu, w swoim możesz trzymać jest podstawa większa niż 30 czy 20l, a litraż jaki masz to 60l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...