Jump to content

Rośliny pierwszoplanowe

Jayix
 Share

Recommended Posts

Witam, otóż poszukuje roślin pierwszoplanowych do akwarium 60l, niestety bez skutku. oczywiście chodzi mi o to by rosły w standardowym oświetleniu 1x 15W. Liczę na szybka odpowiedź

Bardzo podoba mi sie ta trawka jednak pisze że wymagania świetlne umiarkowane...ja mam słabe :oops:

Co do gałęzatki posiadam kulkę i nie wiem jak ja porozdzielać żeby zrobić coś ala trawnik

Akwarium ile ma cm długości?

Jeśli 60 cm około to jest ok.

Gałęzatkę rozkrajasz i po prostu rozciągasz i kładziesz na podłoże. Dobrze było by żebyś najpierw ją obciążył lub podwiązał do podłoża.

Obciążył czyli mam wysypać na nia troszeczkę kamieni i czekać aż zarosną? Od razu mówię że jako podłożę posiadam bazalt i mysle że ciemny trawnik będzie wyglądał suuper. idę brac się do roboty

EDIT>

Czym ją przymocować do korzenia?

Możesz chwilowo położyć kamyczek na obrzeżach gałęzatki. Tak aby to nie wyglądało szpetnie.

Przy tym podłożu to będzie świetnie wyglądać.

Ja też zrobiłem 2 dni temu trawniczek i czekam aż gałęzatka zarośnie.

To dziękuje za pomoc, temat do zamknięcia... niedługo gdy kupie jeszcze kilka roślinek i akwarium dojrzeje dam zdjęcia na forum:)

EDIT.

Po rozerwaniu gałęzatka wygląda pięknie. Czekam tylko aż trochę zarośnie bo porozrywałem ja na małe ...hmmm kuleczki :zamieszany: choć teraz tez ładnie wygląda. Jeszcze ten bazalt w odcieniu fioletu...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...