Skocz do zawartości

Czy ta szafka wytrzyma?


magd0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor jednak waży sporo mniej. Jak dopytywałem kiedyś w kilku sklepach o maksymalne obciążenie tego typu szafek (pytałem konkretnie o komodę) to każdy mówił że max telewizor. Ty chcesz postawić ponad 150 kg.

Ja to bym się bał ale niech się jakiś spec od stolarki wypowie, może wystarczy wzmocnienie tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam niemalże identyczną i u mnie stoi 112l pól roku i wszystko ok , tyle że ty masz jeszcze zabudowaną w górę , jeśli będziesz miał pokrywe to ok , ale bez pokrywy albo jak tylko będziesz miał belkę oświetleniową to ta szafka nad akwa zacznie puchnieć od wilgoci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastąp tył z płyty pilśniowej wiórową w celu usztywnienia,możesz ją zamontować na jakieś wkręty ozdobne nie psujące estetyki ponieważ będą widoczne po obu bokach są tez takie w które w środek wkłada się plastikowe zaślepki wybór jest bardzo duży,płytę dopasuj ściśle na wymiar wewnętrzny szafki.Pod cokolik przy podłodze na wysokości ścianki przedzielającej szafkę na pół podłóż jakieś nabijane nóżki lub nawet kawałek drewna wystarczy zakładam że nie więcej niż 7 mm może nawet mniej podłóż na przód i na tył po jednej i spokojnie możesz nawet 240-tkę stawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam niemalże identyczną i u mnie stoi 112l pól roku i wszystko ok , tyle że ty masz jeszcze zabudowaną w górę , jeśli będziesz miał pokrywe to ok , ale bez pokrywy albo jak tylko będziesz miał belkę oświetleniową to ta szafka nad akwa zacznie puchnieć od wilgoci

Będę miała pokrywę. Dziękuje wszystkim za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...