Skocz do zawartości

Propozycje karmienia rybek


sopel13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zaproponowanie diety dla moich rybek:

razbora klinowa

kirysek panda

pielęgniczka ramireza

prętnik karłowaty

zbrojnik niebieski

kosiarka

Wiem że pokarm nie powinien być jednolity dlatego proszę was o pomoc w doborze odpowiednich pokarmu dla tej konkretnej obsady. Jak i czym karmić, pokarmy jakich firm stosować. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna dawnego stosuję pokarmy firmy tropical są tanie i dobrej jakości. Musisz posiadać pokarm denny dla kirysów oraz zbrojników na górną partię kup pokarm płatkowy wieloskładnikowy oraz roślinny możesz również proteinowy do tego mrożonki ja kupiłem mix tropicala tam jest czarny komar dafnia i wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyzej ma racje,stosuje produkty ,,Tropical" od pieciu lat. Naprzyklad mieszanka Ichtio-vit,Bio-vit,Ovo-vit sa to produkty standardowe tej firmy, sa w kazdym sklepie zoologicznym. Dla zbrojnikow uzywalem pokarmu TetraPleco Wafer i spelnial swoje zadanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, produkty Tropicala bardzo dobrze się sprawdzają, można śmiało polecić :) Używam od 2 lat i rybki nie narzekają. Szczególnie dla początkującego akwarysty pasują jak ulał bo praktycznie w każdym zoologu dostaniesz bez problemu. Cenowo też całkiem znośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...