Jump to content

Propozycje karmienia rybek


sopel13
 Share

Recommended Posts

Proszę o zaproponowanie diety dla moich rybek:

razbora klinowa

kirysek panda

pielęgniczka ramireza

prętnik karłowaty

zbrojnik niebieski

kosiarka

Wiem że pokarm nie powinien być jednolity dlatego proszę was o pomoc w doborze odpowiednich pokarmu dla tej konkretnej obsady. Jak i czym karmić, pokarmy jakich firm stosować. Z góry dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Od dawna dawnego stosuję pokarmy firmy tropical są tanie i dobrej jakości. Musisz posiadać pokarm denny dla kirysów oraz zbrojników na górną partię kup pokarm płatkowy wieloskładnikowy oraz roślinny możesz również proteinowy do tego mrożonki ja kupiłem mix tropicala tam jest czarny komar dafnia i wiele innych

Link to comment
Share on other sites

Kolega wyzej ma racje,stosuje produkty ,,Tropical" od pieciu lat. Naprzyklad mieszanka Ichtio-vit,Bio-vit,Ovo-vit sa to produkty standardowe tej firmy, sa w kazdym sklepie zoologicznym. Dla zbrojnikow uzywalem pokarmu TetraPleco Wafer i spelnial swoje zadanie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, produkty Tropicala bardzo dobrze się sprawdzają, można śmiało polecić :) Używam od 2 lat i rybki nie narzekają. Szczególnie dla początkującego akwarysty pasują jak ulał bo praktycznie w każdym zoologu dostaniesz bez problemu. Cenowo też całkiem znośnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...