Jump to content

Moje Akwarium, filmik

161zt770
 Share

Recommended Posts

Witajcie, jestem całkiem nowy na forum, ale jednak juz nie pierwszy rok w akwarystyce, po 3 latach wróciłem do tego hobby. Musiałem sie rozstac z akwariami ze względów zdrowotnych. Moi mili, wiec zrobiłem to czegomi bardzo brakowało, ząłozyłem swoj zbiornik120l na nowo. postanowilem nakręcić o tym krotki filmik.

A tak wgl, mam na imie Jacek 19l od 5 kl podstawówki zajmuje sie akwarystyką obecnie uczen 4 kl technikum weterynarii.

a oto mój film, komentujcie dajdzie porady, będe wdzięczny zaporady tu pod teematem jak i pod filmikiem na YT.

:) Troszke sie gubie w nawijce,ale była ona spontaniczna i nieprzygotowana, moje 1 podejscie do nagrania, im wiecej prób tym było gorzej :) pozdrawiam Jacek

No przyznam, że na pierwsze podejście nie jest najgorzej.

Trawka to pewni nurzaniec, oprócz tego masz kabombę.

Podaj wymiary baniaka jak możesz.

Twoja obsada to :

1 skalar - co najmniej parka

2 prętniki morelowe - harem

1 labeo albinos - chyba nie ten litraż?

10 neonów innesa - możesz zmiększyć liczb, ok

2 tetry czarne (żałobniczki) - exit

1 tetra czerwona - exit

4+2 gupiki pawie oczko - powinno być na odwrót

2+2 mieczyki - powinien być harem

2 molinezje ok

(...nie zrozumiałem) chyba brzanki różowe, exit

1 zbrojnik niebieski ok

hm , akwarium jest ok , chociaż nic nie ma w nim szczególnego , ot jest bo jest , jeśli tyle ci wystarcza to ok , ale jak chcesz stworzyć wyjatkowe i piekne akwarium - kawałek natury - to musisz jeszcze duuużo się nauczyc , masz 19 lat więc wszystko przed tobą ....

A no skalar jest jeden były 2 ale się ganiały wiec oddałem koledze brzanki różowe też muszę oddać litraż 116l więc labeo chyba może być, bynajmniej na_razie zanim się nie rozrośnie roślinność.

Nie kabomba tylko "lisi ogon" nieco inaczej wygląda jest gęstszy.

Ogólnie to nie jest moje 1 akwa, jak napisałem miałem już w przeszłości zbiorniki,

mam też wolny drugi zbiornik, i będzie to akwarium typowo roślinne może wpuszczę kilka neonków dla ozdoby...

W drodze do mnie jest butla CO2 z dyfuzorem ;)

Zwróć większą uwagę na poprawną pisownię viewtopic.php?f=2&t=32464

Nieodpowiedni dział-przenoszę.