Skocz do zawartości

Moje Akwarium, filmik


161zt770
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem całkiem nowy na forum, ale jednak juz nie pierwszy rok w akwarystyce, po 3 latach wróciłem do tego hobby. Musiałem sie rozstac z akwariami ze względów zdrowotnych. Moi mili, wiec zrobiłem to czegomi bardzo brakowało, ząłozyłem swoj zbiornik120l na nowo. postanowilem nakręcić o tym krotki filmik.

A tak wgl, mam na imie Jacek 19l od 5 kl podstawówki zajmuje sie akwarystyką obecnie uczen 4 kl technikum weterynarii.

a oto mój film, komentujcie dajdzie porady, będe wdzięczny zaporady tu pod teematem jak i pod filmikiem na YT.

 

:) Troszke sie gubie w nawijce,ale była ona spontaniczna i nieprzygotowana, moje 1 podejscie do nagrania, im wiecej prób tym było gorzej :) pozdrawiam Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że na pierwsze podejście nie jest najgorzej.

Trawka to pewni nurzaniec, oprócz tego masz kabombę.

Podaj wymiary baniaka jak możesz.

Twoja obsada to :

1 skalar - co najmniej parka

2 prętniki morelowe - harem

1 labeo albinos - chyba nie ten litraż?

10 neonów innesa - możesz zmiększyć liczb, ok

2 tetry czarne (żałobniczki) - exit

1 tetra czerwona - exit

4+2 gupiki pawie oczko - powinno być na odwrót

2+2 mieczyki - powinien być harem

2 molinezje ok

(...nie zrozumiałem) chyba brzanki różowe, exit

1 zbrojnik niebieski ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no skalar jest jeden były 2 ale się ganiały wiec oddałem koledze brzanki różowe też muszę oddać litraż 116l więc labeo chyba może być, bynajmniej na_razie zanim się nie rozrośnie roślinność.

Nie kabomba tylko "lisi ogon" nieco inaczej wygląda jest gęstszy.

Ogólnie to nie jest moje 1 akwa, jak napisałem miałem już w przeszłości zbiorniki,

mam też wolny drugi zbiornik, i będzie to akwarium typowo roślinne może wpuszczę kilka neonków dla ozdoby...

W drodze do mnie jest butla CO2 z dyfuzorem ;)

 

Zwróć większą uwagę na poprawną pisownię viewtopic.php?f=2&t=32464

 

Nieodpowiedni dział-przenoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...