Jump to content

Krzyżowanie się.

przemok96
 Share

Recommended Posts

Babaulti to tak naprawdę redki.

Pierwszy lepszy post po wpisaniu w szukajce :szukaj: 'krzyżowanie się krewetek' o tym mówi.

Na przykład :

Doradził bym ci babulti i RC bo sam takie mam niby się nie krzyżują ale od hodowcy się dowiedziałem że jednak się krzyżują :x

A to cytat :zamieszany:

większość krewetek sprzedawanych pod nazwą Babaulti, to tzw. Babaulti rainbow, czyli forma wyjściowa N. heteropoda, mówiąc prościej niewybarwiona red cherry, a co za tym idzie, większość "Babaulti" krzyżuje się z red cherry

viewtopic.php?f=111&t=21550&p=194470&hilit=krzy%C5%BCowanie+sie+krewetek#p194470

Ehh zawsze myślałem, że się krzyżują, a ogólnie mnie wprowadzono w błąd.

No fakt zupełnie inna rodzina..

Już sam nie wiem, każdy pisze co innego :zamieszany:

Jakby co to przepraszam.

Moim zdaniem- dość słabe redki...skoro dorosła samica tak mizernie wygląda.. tzn. pod względem kolorystycznym bo ogólnie nic jej pewnie nie jest. Cena normalna...i zwykle w takiej cenie właśnie są "marne redki" ...ale bywają też i lepsze okazje.

Jeśli krewecie maja być dodatkiem do reszty obsady i nie rzucać się w oczy to ujdą..ale jeśli mają np. zamieszkać w akwarium jako jedna z głównych atrakcji, to kup raczej od razu jakieś pięknie wybarwione, choćby kilka sztuk...

Zależy od ceny...ale ogólnie owszem, to już dość ładne Redki .. i o wiele ładniejsze od poprzednich

a tak dla nacieszenia oczu...zobacz jak mogą wyglądać najpiękniejsze red cherry...

Tylko to już cena nie 1 zł a prawie 10zł/szt :)

Nie ma krewetki, która się nazywa tylko babaulti, zawsze jest babaulzti z czymś, tak jak: Babaulti Stripes, Babaulti Black dwarf, Babaulti malaya.

Krewetki, które się nazywają tylko "babaulti" to heteropoda - czyli ten sam gatunek co RC, Wp, Yellow - krzyżują się.

Share

• Create New...