Skocz do zawartości

krab mangrowy -POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widziałem w sklepie kraba mangrowego i chciałbym kupić parę, ale nie wiem jak je hodować więc zbieram info o nich , a także czy można je trzymać z rybkami , ślimakami i żabą albino. :lol:

Z góry dzięki :D:mrgreen:

 

 

mod.-Radzę zadbać o pisownię!! Następnym razem poleci czerwona jedyneczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraby nie powinny być trzymane z jakimikolwiek rybami, krewetkami, czy ślimakami... A także roślin nie powinno się tam dawać, bo krabiki porozcinają je ;) . Potrzebują część lądową, oraz wodną, z tym że wodna powinna stanowić dwie trzecie całości, bo większość czasu spędzają one w wodzie. Temp. wody powinna wynosić 27 st. a na lądzie 22-28st. Na jednego krabika przypada średnio 15-20l. Jednak nie powinno się trzymać ich w w stadzie większym niż 5 sztuk (pociachają się). Przyjmuje pokarmy takie jak niektóre warzywa i owoce, tabletki pokarmowe dla ryb. To są podstawowe informacje ;)

 

Pzdr

 

Ps: Popraw nazwę tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25l wystarcza na 3 mangrowce :D

Też miałem mangrowce, i myślę że 25l na trzy osobniki to jednak trochę za mało, moim zdaniem na trójeczkę min 40l :geek: . Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ;) Jak już wspomniałem , powinno się je trzymać w ilości min 2-3 osobniki, ale nie więcej niż pięć, jeśli nie posiada się odpowiedniej wielkości akwa-terrarium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...