Skocz do zawartości

[54l.] Pierwsze prawdziwe akwarium.


berek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z doradztwem ludzi z forum ;-)

Miło ;-) Jutro wyjeżdżam na 5 dni i po 5 dniach zobaczymy jak tam moje akwarium ;-))

 

edit

 

Wczoraj wieczorem zauważyłem, że jeden z kirysków jest jakiś strasznie ospały. Dzisiaj rano niestety znalazłem go na dnie akwarium, nie żywego. Zostało mi ich 5. Zamierzam dokupić jak najszybciej, ale zwiększę ich liczbę do 8.

 

Pielęgniczki powoli zaczynają nabierać kolorów.

 

Ogólnie wszystko ok!

 

 

Postaram się dodać dzisiaj zdjęcia.

 

Andrerw: edytuj posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka!

 

Kolejna aktualizacja mojego akwarium ;-)

 

Niestety zostały mi już tylko dwa kiryski :( Z tego co zauważyłem, jadła ją pielęgniczka ramireza, kirysek miał obskubany ogon. Dlatego zastanawiam się czy może te kiryski zamienić na coś innego.

 

Wykluczyłem złe parametry wody, gdyż one odpowiadają kiryskom, a z innymi rybami nie ma najmniejszych problemów.

 

Zacząłem też przesadzać roślinki. Cały czas dawkuje Easy Carbo (1,5 - 2ml) dziennie.

 

A na koniec sesja zdjęciowa ;-)

 

Jak zwykle czekam na opinie i krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

berek:

Planuje kupić:

1+1p. Pielęgniczka Ramireza (i tutaj mam pytanie. widziałem w sklepie rybę pod nazwą "ramirez", jednak była ona całkowicie niewybarwiona, kształty i płetwy jak u pielęgniczki ramireza, jednak były one całkowicie szare i siedziały przy dnie. Czy to była pielęgniczka ramireza?)

6x kirysek panda

 

Te p. ramireza co masz w akwa to są te szare leżące na dnie pod nazwą "ramirez"?.Pytam bo u mnie w zoologu są takie same i ciekawi mnie po ilu dniach w nowym akwa się wybarwiają :)

A tak ogólnie to akwa świetne,zamiast kirysków możesz dać otoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , wiem jak trudno zrobic akwarium takie jak by sie chciało więc szacunek dla Ciebie za to szkło. Ja mam 40x25x25 w takim oświetleniu , w sumie to więcej jest na reklamacji niz świeci więc zastanawiam się nad kupnem lampy ikola ale to w osobnym temacie... Wielki pozytyw Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...