Skocz do zawartości

Mam pare pytań :))


Patrico94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :))

Mam od niedawna akwarium Kule (wiem że nie należy trzymać w kuli rybek ale ja tego nie kupiłem dostałem na urodziny),kula ta ma tylko 5l,znajduje sie w niej 2 (samice) bojownika,1(samiec)bojownika,2(samice)gupika oraz 1(samiec)gupika akwarium to ma tylko filtr (ale gdy patrzałem na tem. w kuli to była 26 stąpnie więc mysle że w miare dobra.Mama pare pytań do was :

Pytania:

1.Czy istnieje taka możliwość że w mojej kuli rozmnożą sie rybki bojownika lub gupika?(nie myślcie że bym chciał wręcz przeciwnie bo wiem że rybki sie w kuli meczą ale jak by co to bym oddam do sklepy zoologicznego)

2.Czy wgl te rybki zgodza sie w jednym akwarium znaczy gupiki i bojowniki?

3.Kiedyś po umyciu kuli po pewnym czasie zauważyłem piane myślałem że to piana od specjalnego płynu do czyszczenia kuli i tą piane usunąłem z akwarium ,póżniej przeczytałem że tak sie rozmnażają bojowniki .Czy to mogła być właśnie ta piana do rozmnażania?

Proszę o odpowiedzenie na moje pytania .Nie oceniajcie mnie źle ale ja naprawdę tej kuli nie kupowałem i jeżeli bym wiedział na pewno bym odradził tego prezentu i zaproponował bym w prostokątnym akwarium bo rubki naprawdę lubię

Z góry Dziękuje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzisz mi może na temat akwarium bym chciał takie akwarium dla róznych gatunków rybek napisz mi ile tak litrowe akwarium bym musiał mieć i jaki sprzet do tego np filtr

 

edit

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy jeżeli gupik sie rozmnoży to mają wgl jakies szanse na przeżycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...