Skocz do zawartości

Kilka propozycji


Notos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I. Podklejanie ważnych tematów.

Obecnie wszystkie tematy są "na kupie" w jednym miejscu.

Proponuję tematy takie jak regulaminy, poradniki, opisy i tematy które mogą pomóc innym podklejać.

Przykład (nie wiem czy wystarczająco czytelny) :

 

II. Wygląd forum

Nie wiem na jakim oprogramowaniu działa, ale myślę że można by ustawić przyjemniejszy wygląd (ten jest jakiś "chłodny")

 

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/8fa28554/do podlkejenia.bmp.html

 

III. Dodać nowy dział

Obecnie są działy: Akwarystyka słodkowodna i morska, Galerie, Giełda, Organizacyjne, Inne.

Proponuję dodać nowy dział "Biotopy" a w nim poddziały do każdego biotopu (Malawi, Ameryka itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Podklejanie ważnych tematów.

Obecnie wszystkie tematy są "na kupie" w jednym miejscu.

Proponuję tematy takie jak regulaminy, poradniki, opisy i tematy które mogą pomóc innym podklejać.

Przykład (nie wiem czy wystarczająco czytelny) :

Ty chcesz przenieść podklejone tematy do rubryki ogłoszenia ? Po co ?

Ogłoszenia to jest tylko po to tam aby ułatwić ( nie trzeba wchodzić na stronę główną i szukać zakładki Ogłoszenia w celu kontaktu z administratorem, przeszukania ciekawych tematów lub przeczytania REGULAMINU )

 

 

 

 

 

II. Wygląd forum

Nie wiem na jakim oprogramowaniu działa, ale myślę że można by ustawić przyjemniejszy wygląd (ten jest jakiś "chłodny")

 

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/8fa28554/do podlkejenia.bmp.html

Co kto lubi ale myślę że większość użytkowników przyzwyczaiła się do tego wyglądu więc zmiana nie potrzebna ;)

 

 

III. Dodać nowy dział

Obecnie są działy: Akwarystyka słodkowodna i morska, Galerie, Giełda, Organizacyjne, Inne.

Proponuję dodać nowy dział "Biotopy" a w nim poddziały do każdego biotopu (Malawi, Ameryka itd.)

Nie, to wprowadzi zamieszanie. Początkujący będą mieli problem gdzie mają przenieść kategorię. Będzie masa tematów w złych działach i modzi będą mieli roboty po łokcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Podklejanie ważnych tematów.

Obecnie wszystkie tematy są "na kupie" w jednym miejscu.

Proponuję tematy takie jak regulaminy, poradniki, opisy i tematy które mogą pomóc innym podklejać.

Przykład (nie wiem czy wystarczająco czytelny) :

Tematy są podklejone według działów. Nie widzę sensu, aby były podklejone globalnie i np. tematy w stylu "długość życia ryb" zajmowały pół pierwszej strony w dziale z roślinami. Odpada.

II. Wygląd forum

Nie wiem na jakim oprogramowaniu działa, ale myślę że można by ustawić przyjemniejszy wygląd (ten jest jakiś "chłodny")

 

Skin jest ok. Inne fora mają dużo gorsze skórki. Można co najwyżej dodać jakiś drugi kontrastowy ciemny, ale nie wiem jak ze strony technicznej. To dość spore forum.

 

Rada dla Ciebie. Wszelkie obrazki jakie wysyłasz w internet, hostujesz, dawaj w jpg. Najlepiej nawet skompresowanym jpg jakimś programem graficznym. Plik mający kilka magabajtów, potrafi mieć kilkanaście kilobajtów i ładować się nieporównywalnie szybciej niż zwykła bitmapa bez kompresji. Dodatkowo to nie są zdjęcia na world press foto, więc nawet różnicy nikt nie zauważy. Gdybyśmy mieli wszystkie obrazki na forum w formacie w którym wysyłasz screeny, przy nawet przy szybkim łączu prędkość ładowania obrazu byłaby tragiczna. ;)

III. Dodać nowy dział

Obecnie są działy: Akwarystyka słodkowodna i morska, Galerie, Giełda, Organizacyjne, Inne.

Proponuję dodać nowy dział "Biotopy" a w nim poddziały do każdego biotopu (Malawi, Ameryka itd.)

Mamy ten temat i nie jest on szalenie popularny:

viewforum.php?f=104

Ogólnie zwykle Ci lepsi malawiści nie siedzą na ogólnym forum, ale na klubie malawi, fascynaci pielęgniczek z AP siedzą na apisto, fanatycy sałaty na RA. Dodatkowe działy nie mają sensu, byłyby zbyt mało popularne, dodatkowo jeden dział o biotopach jest i nie ma przeciwwskazań by akwaria biotopowe dawać do galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też się wychylę:D

 

W Dziale "INNE" jest temat "Ranking Sklepów...."

Może by go zastąpić kilkoma tematami pogrupowanymi wg regionów??

Szczerze to przewertowałem te 98 odpowiedzi i ciężko coś dla siebie znaleźć?

Co mnie, mieszkańca Śląska obchodzą sklepy w Poznaniu lub Gdańsku?

A tak, jeżeli ktoś szuka konkretnych info to je ma lepiej podane - teraz mam wrażenie, że ten temat służy tylko pisaniu i chyba nikt go nie czyta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wychylę:D

 

W Dziale "INNE" jest temat "Ranking Sklepów...."

Może by go zastąpić kilkoma tematami pogrupowanymi wg regionów??

Szczerze to przewertowałem te 98 odpowiedzi i ciężko coś dla siebie znaleźć?

Co mnie, mieszkańca Śląska obchodzą sklepy w Poznaniu lub Gdańsku?

A tak, jeżeli ktoś szuka konkretnych info to je ma lepiej podane - teraz mam wrażenie, że ten temat służy tylko pisaniu i chyba nikt go nie czyta....

A nie możesz użyć wyszukiwarki?

Wpisujesz sobie proszę ja Ciebie w "Szukaj słów kluczowych" - Jakieś miasto i nazwę tematu i wybierasz w "Szukaj w forach" ustawiasz sobie "Inne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje opcji która w "zobacz nowe posty" nie pokazuje postów które już przeczytałem a w których od tego momentu nie pojawiły się nowe odpowiedzi.

 

 

poczekam, może i mi andrerw znajdzie tą opcję ;)

Ale posty których jeszcze nie przeczytałeś mają obok żółte "otoczki" więc od razu widać które przeczytałeś a które nie ;)

Nie pisz małymi literami dziwnie się to czyta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje opcji która w "zobacz nowe posty" nie pokazuje postów które już przeczytałem a w których od tego momentu nie pojawiły się nowe odpowiedzi.

 

 

poczekam, może i mi andrerw znajdzie tą opcję ;)

Ale posty których jeszcze nie przeczytałeś mają obok żółte "otoczki" więc od razu widać które przeczytałeś a które nie ;)

Nie pisz małymi literami dziwnie się to czyta :D

Te małe literki to taki zabieg literacki :D

 

Co do oznaczenia wiem ale opcja o której wspomniałem jest dla mnie wygodniejsza. Ale to pewnie kwestia informatyczna więc muszę się przyzwyczaić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...