Skocz do zawartości
danielzlotnik

GLONY

Rekomendowane odpowiedzi

W moim akwarium wszystkie kamienie i zamek, co mi się nigdy n9ie zdarzyło porosły glonami, a przecież co miesiąc 3/4 z akwarium wody podmieniam, i w ogóle dbam. No to wziąłem kamienie wyszorowałem, a zamek zostawiłem, bo ładnie wyglądał. i tak z miesiąc był ten zamek w glonach, kamienie już glonami nie osiadały. No i nagel w ciągu tygodnia mi padły 2 gupiki 3 mieczyki 1 glonojad i 1 zmienniak plamisty. To o te glony??? A teraz całe akwarium wyszoeowałem i czekam co będzie dalej sie działo i ten zamek wywaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten zamek kupiłes w sklepie zoologicznym jak nie wypaz go dbrze z sola lub poprostu zapytaj sie w jakims sklepie zoologicznym o jakis preparat ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim akwarium wszystkie kamienie i zamek, co mi się nigdy n9ie zdarzyło porosły glonami, a przecież co miesiąc 3/4 z akwarium wody podmieniam, i w ogóle dbam. No to wziąłem kamienie wyszorowałem, a zamek zostawiłem, bo ładnie wyglądał. i tak z miesiąc był ten zamek w glonach, kamienie już glonami nie osiadały. No i nagel w ciągu tygodnia mi padły 2 gupiki 3 mieczyki 1 glonojad i 1 zmienniak plamisty. To o te glony??? A teraz całe akwarium wyszoeowałem i czekam co będzie dalej sie działo i ten zamek wywaliłem.

Co mam rozumiec przez twoje stwierdzenie ' i wogole dbam'?

Fajnie gdybys podal wymiary akwa, i parametry wody....

Nie podmienia sie wody raz na miesiac 3/4 tylko raz na tydzien okolo 30 - 40%.

Napisz parametry wody i litraz to cos bedzie mozna doradzic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi