Skocz do zawartości

[25] Obsada


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelhodowca

To tak sorry że odkopuje temat ale mam wątpliwości

 

Czy taka obsada może być na pewno?

6xneon

3xgupik

2xotosek

2xampularia

 

Zastanawiam się czy aż 6 neonów czy może 4 neony na pewno muszę mieć chyba że mam dalej męczyć 2 moli i pleco :(

Obsada może być tylko proponuję jeszcze jednego otoska i zrezygnować z ampularii lub kopić tylko jedną. Co do gupików to kup same samce.

 

Neonów 4 sztuk to nawet nie warto kupować, to ryba która żyje w większych gromadach i 6 to minimum, a zresztą 4 żadnego efektu nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada może być tylko proponuję jeszcze jednego otoska i zrezygnować z ampularii lub kopić tylko jedną.

Już niestety mam jedną dzisiaj ze starości poszła :cry: więc dokupię jednego otoska.

 

Neonów 4 sztuk to nawet nie warto kupować, to ryba która żyje w większych gromadach i 6 to minimum, a zresztą 4 żadnego efektu nie dadzą.

Ok kupię 6. ;)

 

 

Co do gupików to kup same samce.

Taki mam zamiar 8-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

Myślę że te 6 neonów to jakaś grupa już jest a one przecież są mało ruchliwe (mam sam 10 sztuk)... większość ludzi mówi że np. 30l jest za małe dla neonów a danio i brzanki poleca :roll:

 

Otoski muszą być 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

oddałem gupiki i chciałem 6 neonów a gościu ze sklepu za darmo wcisnął mi jeszcze dwa więc cóż odmówi nie wypada :oops:

czyli jaką masz obsadę bo już zgłupiałem? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...