Jump to content

450 Milion pomysłów...

kkbkm
 Share

Recommended Posts

Witam. Więc tak jako ze męczy mnie troszkę przycinanie roślin dbanie o to żeby były ładne, walka z glonami, szukanie małych rybek gdzieś w gąszczu itp. itd...

Plan mam taki... Tzn. kilka planów myślałem nad wystrojem z wielkich, mniejszych, i małych otoczaków, do tego wystające z dna korzenie rozlegające na całą szerokość akwarium... No ewentualnie coś co daje jakiś cień, nurzaniec olbrzymi...

Do tego chciał bym skompletować coś z tych okazów np:

-> 3 oscary

-> 2 czerwieniaki dwuplame

-> 2 trzciniaki

-> para pielęgnic cytrynowych

-> gibiceps

-> akara pomarańczopłetwa

Oczywiście nie wszystko na raz tylko coś z czymś do czegoś... Chyba, że macie inne propozycje na jakieś większe ryby, mogły by być nawet BARDZO agresywne...

1. Wymiary.

2. Rozumiem że tylko duże ryby wchodzą w grę?

Oj nie napisałem przepraszam.

*długie 150cm

*wysokie 60

*głębokie (od tylnej szyby do przedniej) 50

No właśnie interesowało by mnie coś dużego. Wyczytałem w internecie ze Pielęgnice Cytrynowe są bardzo inteligentne- ale w jaki sposób ryba objawia swoją inteligencję??

Jak chcesz, to mam na sprzedaż piękną parę cytryn...

W standard 450L możesz pokusić się o parkę Pawii i nie przeszkadzającą parkę zeber + Zbrojniki i tyle :)

Skrobnij mi PW co i za ile w sprawie tych cytryn. Zebry nie rosną wielkie ???

No dobra to jeszcze jedno jak bym zdecydował się na oskary to chciał bym 3 i teraz pytanie

a) 3 samce

b) 3 samice

c) 1 samiec + 2 samice

d) 1 samica +2 samce

Które z tych rozwiązań by było najlepsze ???

Samiec i samica, związki homoseksualne są co prawda gdzieniegdzie zalegalizowane, ale jeśli chodzi o pawice - to tylko małżeństwo hetero. Kup 5-6 sztuk i dobierze się para.

Zastanów sie jeszcze jaka odmianę chcesz, masz odpowiednie akwa na parkę i jak się teraz rozmyślisz i zrezygnujesz z pawic to ................. (tu sobie wpisz odpowiednie groźby) :)

Aha, pawice nie mają praktycznie dymorfizmu płciowego, jak się znajdzie magik który je rozróżnia - proszę o info. Musisz kupić kilka sztuk i pozwolić na dobór parki, resztę trzeba będzie oddać.