Skocz do zawartości

450 Milion pomysłów...


kkbkm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Więc tak jako ze męczy mnie troszkę przycinanie roślin dbanie o to żeby były ładne, walka z glonami, szukanie małych rybek gdzieś w gąszczu itp. itd...

Plan mam taki... Tzn. kilka planów myślałem nad wystrojem z wielkich, mniejszych, i małych otoczaków, do tego wystające z dna korzenie rozlegające na całą szerokość akwarium... No ewentualnie coś co daje jakiś cień, nurzaniec olbrzymi...

Do tego chciał bym skompletować coś z tych okazów np:

 

-> 3 oscary

-> 2 czerwieniaki dwuplame

-> 2 trzciniaki

-> para pielęgnic cytrynowych

-> gibiceps

-> akara pomarańczopłetwa

 

Oczywiście nie wszystko na raz tylko coś z czymś do czegoś... Chyba, że macie inne propozycje na jakieś większe ryby, mogły by być nawet BARDZO agresywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wymiary.

 

2. Rozumiem że tylko duże ryby wchodzą w grę?

Oj nie napisałem przepraszam.

*długie 150cm

*wysokie 60

*głębokie (od tylnej szyby do przedniej) 50

 

No właśnie interesowało by mnie coś dużego. Wyczytałem w internecie ze Pielęgnice Cytrynowe są bardzo inteligentne- ale w jaki sposób ryba objawia swoją inteligencję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samiec i samica, związki homoseksualne są co prawda gdzieniegdzie zalegalizowane, ale jeśli chodzi o pawice - to tylko małżeństwo hetero. Kup 5-6 sztuk i dobierze się para.

 

Zastanów sie jeszcze jaka odmianę chcesz, masz odpowiednie akwa na parkę i jak się teraz rozmyślisz i zrezygnujesz z pawic to ................. (tu sobie wpisz odpowiednie groźby) :)

 

Aha, pawice nie mają praktycznie dymorfizmu płciowego, jak się znajdzie magik który je rozróżnia - proszę o info. Musisz kupić kilka sztuk i pozwolić na dobór parki, resztę trzeba będzie oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...