Skocz do zawartości

Niemcy


łuska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jest ktos z regionka Suttgartu? Jestem z Göppingen i polecam tam Fressnapf ( rady i rosliny i rybki ok ale trzeba uwazac, mowic niemieckie nazwy bo lacinskich nie znaja...kiedys poprosilam o 2 szare Corydoras...dostalam- 2 pielegniczki ramireza...na nastepny dzien zdechly w akwarium...nie wiem chore chyba byly). I trzeba uwazac, bo maja czasem rosliny doniczkowe w akwa...pozatym ok :)

I jeszcze inny sklep, Zoohaus Dexheimer, obsluga na 6++++++++++, znaja sie prawie na wszystkim perfekt, ale bocje i sumiki czy ryby ktore rosna duze jak gibbiceps sa dosc drogie (sumik taki srebrny 15 € :o). Jak sie rybke kupi, i potem odda zwracaja kaske :o Sa na 100000 fair.I jak ktos sie pyta czy rybka chora trzeba uwazac jak choroby nie znaja... kiedys przyszlam zpytac co to rybka na nosku ma, to rozpoznali, ze to wrzod... :( ale jak kiedys przyszlam, zpytac co to za choroba gdzie rybki chudly, mialy ogon zwisajacy i mialy wypukly odbyt, popatrzyl na to pod mikroskopem...i stwierdzil ze to nic.. potem byla wielka epidemia- -3,5/4 rybek :(

 

Dehner- w ogole nie polecam, rosliny ok,ale ryby maja chore, maja jakies problemy zawsze ze skrzelami i zdychaja.

 

nemo130: Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jak coś kupuje to jeden z trzech sklepów Globus, Toom lub Fressnapf. Jak czegoś z wyposażenia lub nawozów nie mają to jest jeszcze Amazon.de :) Potas właśnie tam zamawiałem, dwa dni i dostałem przesyłkę.

 

Nokia Lumia 520 + Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Hej lukas1234. Jestem z Bensheim. Póki co zaopatrywałem się w OBI, ale fajny sklep znalazłem w Lorsch, bardzo dużo ryb, fachowa obsługa, tak mi się wydaje, bo na razie tylko raz tam byłem. U nas w okolicy fressnapf jest strasznie ubogi jeśli chodzi o akwarystykę, nawet akcesoria ledwo co mają, nie wspominając już o rybach. Podobno w Lampertheim jest też typowo akwarystyczny sklep ale jeszcze nie byłem. Jak ktoś z okolic to odzywać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...