Jump to content
Sign in to follow this  
HAL9001

[45L] Aranżacja 7-latki

Recommended Posts

Aranżacja mojej 7-letniej córki.

Zbiornik 45 litrów || Aquael FZN-3 || 2x Decolight 11W 6500K

JBL Manado || Kamienie lawowe || Korzenie || 2x Kokos || Mchy || Gałęzatka

Bojownik || Krewetki || Gupik || 3x Otosek [większość uratowana od kibla z likwidowanej kuli]

Dołączona grafika

Aranż superowy :D Co to będzie jak dorośnie ---- Zostanie mistrzynią Aranżacji :D

Po prostu super.

Jak na 7-latkę, to bardzo ładna aranżacja.

Dobrze działasz jako ojciec. Dziecko rozwija się pod wieloma względami, m.in uczy się samodzielności, odpowiedzialności, w pewnym sensie również pobudza wyobraźnie, no i co najważniejsze - uczy się tego, że akwarystyka to nie tylko karmienie rybek.

Aranżacja jak na 7 letnie dziecko niesamowita, nie jeden dorosły może zacząć płakać, bo nie ma takich zdolności jak Twoja córeczka :)

Nie ma co, trzeba tylko życzyć zdrówka, 6 w szkole i ciagłego kształcenia się wśród żywych stworzeń :)

Córki :shock: , ja mam prawie 4 razy tyle lat co ona i nie wiem czy bym coś takiego wymyślił :zamieszany: .

Aranżacja niecodzienna ale przez to bardzo ciekawa, mi osobiście się bardzo podoba.

Gupik nie powinien być sam. Dokup mu jak najszybciej towarzystwo z tego samego gatunku.

gupik nie powinien być sam! dokup mu jak najszybciej towarzystwo z tego samego gatunku

No z tym gupikiem to jest mały problem, bo córka szuka ładnych samiczek od 2 tygodni i kotek zbita. Objechałem z nią wszystkie sklepy w warszawie. A moja ingerencja w jej zbiornik to "tato wynieś starą wodę i przynieś odstaną". Ona wie jakie ryby mogą żyć same, a jakie wymagają towarzystwa. Ale on chyba trochę poczeka na samiczki, na razie pływa za bojownikiem.

A to wszystko przez jego ubarwienie i ogon.

Dołączona grafika

I dziękujemy za słowa uznania.

aha. Hehe, tak bywa z dziećmi.:) Ale ja na Twoim miejscu starałabym się ją namówić na jakąś samiczkę. Skoro mówisz że od 2 tygodni szuka dla niego towarzystwa , to już szmat czasu...

Schadel chyba lepiej wstrzymać się z bólami i kupić ładne okazy,a nie byle co.Dobrze,że mała ma własne zdanie na ten temat,a nie jest bezmyślnym gówniarzem z welonkami i neonkami w jednym baniaku.

HAL9001 jestem pełna uznania dla twojej córci.Nie popędzaj w zakupach.Będę śledzić temat,bo zapowiada się ciekawie.

pomyślałem że będzie różowy żwirek , 1 neon jakieś welony

a tu okazało się że akwarium jedne z ładniejszych które widziałem :)

Miłe zaskoczenie jak na 7 latkę urzekł mnie ten prawie ''latający'' korzonek kreatywne dziecko gratulacje.