Skocz do zawartości

[45L] Aranżacja 7-latki


HAL9001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aranżacja mojej 7-letniej córki.

 

Zbiornik 45 litrów || Aquael FZN-3 || 2x Decolight 11W 6500K

JBL Manado || Kamienie lawowe || Korzenie || 2x Kokos || Mchy || Gałęzatka

Bojownik || Krewetki || Gupik || 3x Otosek [większość uratowana od kibla z likwidowanej kuli]

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze działasz jako ojciec. Dziecko rozwija się pod wieloma względami, m.in uczy się samodzielności, odpowiedzialności, w pewnym sensie również pobudza wyobraźnie, no i co najważniejsze - uczy się tego, że akwarystyka to nie tylko karmienie rybek.

 

Aranżacja jak na 7 letnie dziecko niesamowita, nie jeden dorosły może zacząć płakać, bo nie ma takich zdolności jak Twoja córeczka :)

 

Nie ma co, trzeba tylko życzyć zdrówka, 6 w szkole i ciagłego kształcenia się wśród żywych stworzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gupik nie powinien być sam! dokup mu jak najszybciej towarzystwo z tego samego gatunku

No z tym gupikiem to jest mały problem, bo córka szuka ładnych samiczek od 2 tygodni i kotek zbita. Objechałem z nią wszystkie sklepy w warszawie. A moja ingerencja w jej zbiornik to "tato wynieś starą wodę i przynieś odstaną". Ona wie jakie ryby mogą żyć same, a jakie wymagają towarzystwa. Ale on chyba trochę poczeka na samiczki, na razie pływa za bojownikiem.

A to wszystko przez jego ubarwienie i ogon.

Dołączona grafika

 

I dziękujemy za słowa uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schadel chyba lepiej wstrzymać się z bólami i kupić ładne okazy,a nie byle co.Dobrze,że mała ma własne zdanie na ten temat,a nie jest bezmyślnym gówniarzem z welonkami i neonkami w jednym baniaku.

HAL9001 jestem pełna uznania dla twojej córci.Nie popędzaj w zakupach.Będę śledzić temat,bo zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...