Skocz do zawartości

Te strrraszne akwaria,czyli Boże chroń rybki przed ludźmi...


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Troszkę odbiegnę od tematu, lecz w tym artykule jest ten sam sens jak pokazywanie strasznych akwari, zapewnie część już widziała ten artykuł.

artykul-kula.jpg

 

Brednie i jeszcze raz brednie.

" Można do kuli wpuścić na przykład skalara, ale w ogóle nie będzie rósł "  ;* <3

 

Po przeczytaniu całego artykułu mam " musk rozpararararam ".

 

Luna: Widać.

Bonusik za słownictwo.

Edytowane przez Luna
Wulgaryzm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar w kuli! Powszechnie wątpi się w kompetencje niektórych sprzedawców w sklepach ale tutaj mamy artykuł z czasopisma. Czyżby Aquael przesadził z produkcją kulek i teraz zamówił sobie artykuł by podratować sprzedaż? ;)

Ciekawe co by autorka tych popłuczyn powiedziała na pawiooką albo arowanę do kulki? Nie urośnie? Wyskoczy i uschnie? Zdechnie zanim urośnie lub wyskoczy? Może najpierw zdechnie a potem wyskoczy? :D

 

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, takie " porady " są na porządku dziennym.

U mnie w mieście, nie ma sklepu który by nie miał kul na sprzedaż, i żeby sprzedawca słusznie doradzał.

Lecz zapaliła się świeczka, w sąsiednim mieście znalazłem namiary na sklep który każdy by chciał żeby był, znalazłem info na któreś stronie na google, gdy pytałem się miejscowych o ten sklep to nikt nie wiedział gdzie on jest, znalazłem go i po po prostu bomba ! Każdy gatunek ryb był osobno trzymany w akwariach o poj. 100l i to do tego z aranżacjami !, brak kul, brak głupich porad, po prostu marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie znam się na malawi, ale optycznie wydaje mi się, że ryb powinno być 3 razy mniej

Początek piosenki wszystko mówi .. "I'm so tired be here...".  Świetnie koleś kawałek dopasował. 

Malwaki się często przerybia aby zniwelować agresję ale tutaj tylko kostki rosołowej brakuje ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Akwarium dla PARY PALETEK LUB SKALARÓW 

 

Do tej  pory tego sprzedawce uważałem za konkretnego hodowcę który posiada dużą wiedzę na temat akwarystyki

http://tablica.pl/oferta/akwarium-kostka-dla-pary-paletek-lub-skalarow-nowe-ID3cawR.html#5fa7bb3d55

Edytowane przez antyradar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...