Skocz do zawartości

Te strrraszne akwaria,czyli Boże chroń rybki przed ludźmi...


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam niestety foty ale mogę opisać.

W pewnym sklepie akwarystycznym u mnie w mieście ( Nowy Sącz ) jest pewny sklep akwarystyczny które prowadzą same panie, przy kasie jak to często bywa są bojowniki w małych kubeczkach a przy samej kasie jest takie plastikowe pudełko o mniej więcej wymiarach, 8x5x5 i jest przykrywka z małą żaróweczką, jest różowy żwirek, roślinka i jakaś ozdóbka a w środku ryby ( nie znam gatunku ) było ich z 7 ( z daleka liczyłem ), jedna była padnięta. ehh w sklepie i taki widok ?

W tym sklepie była jeszcze jedna przykra sytuacja, przyszedł mężczyzna z dzieckiem i sobie gadali a ja oglądałem się za rybkami i patrzę że sprzedawczyni daje małemu kubek z wodą i sitko i wyławiał sobie rybki i do tego kubka, były tam skalary i neony, danio i inne i gdy zaczęło się ciasno to sprzedawczyni fru do jednego akwarium... ehh ten sklep to największa porażka.

Jeszcze jest jeden taki przypałowy sklep w mieście, babka taki ma syf w akwariach że głowa boli, kilka akwaria po prostu miały całe szyby brązowe, i dziwić się że ryby zdechłe a zysku 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.facebook.com/photo.php?v=474236999309961&set=vb.119812221465389&type=2&theater

Wystarczy kliknąć Lubię to na tym funpage i podziwiać mądrość Pabla, którego niegdyś lubiłem, ale teraz się moje zdanie o nim zmieniło. :roll:

Bez kliknięcia "lubię" można zobaczyć, choć szczerze mówiąc żałuję, że to zobaczyłam...

Brak mi słów.... naprawdę... :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pomódlmy sie.... ( osoby o słabych nerwach nie wchodzić, bo zapewne po spotkaniu z właścicielem były by niezłe dissy .... )

http://tablica.pl/oferta/akwarium-50l-IDNhDp.html#265b2fe960

Dwa wielgaśne zbrojniki, akwarium 50 litrów i ten boski tekst "  Dokupione dwie rybki bojki które zjadają ślimaki w akwarium,bo w roślinkach mnożą się ślimaki,bojki są drogie zakupione po 20zł za szt. "

Ja tam kurw* roślin nie widze OMG !, a i nie wiem czemu ale na fotach po prawej stronie widzę błazenka ;o nie wiem czy to jakieś naklejka czy....

Po prostu kupować ! Tanio i dobrze...

Nic tylko udusić właściciela .

Edytowane przez NFSMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...