Jump to content
AgaAga

Te strrraszne akwaria,czyli Boże chroń rybki przed ludźmi...

Recommended Posts

Ja trochę inaczej pomyślałem.

Ciekawy czy ze swoją kobietą ( gdyby zmarła ) też by tak latał po dzielnicy :roll:

Po obejrzeniu tego filmu wcale bym się nie zdziwiła xD Jak sobie to wyobrażę, to przypomina mi się skecz pt. "Oswajanie"

Qugar, jaki to ma związek z tematem?

Garra Rufa są od lat używane w kosmetyce.

Krucka tobie się podoba, rybom nie i właśnie stąd biorą się takie akwaria :<

Przemek czytaj ze zrozumieniem.

Wyraźnie widać ironię w poście Krucka.

Następny taki wpis i poleci ost. za spam.

Kto powiedział, że nie można wpuszczać wesołych, kolorowych, żwawo pływających rybek do akwariów z tego tematu? ;D

Oto one:

Niestety zdjęć brak, ale jak sobie przypomnę moje akwarium w domu z dzieciństwa ( może z 15 lat w tył), to aż wstyd. Co tata przyniósł to było. Akwarium może z 60l, z małą żaróweczką, kamykami i sztucznymi roślinami, kilkoma żywymi. A w nim skalary, gurami, gupiki, molinezje, piskorki, glonojady, welonki (raz były chyba trzy), księzniczki z burundii (żyły może z tydzień :shock: ), danio i wiele wiele innych. Oczywiście bez żadnych dojrzewań, tylko jak woda robiła się żółta i akwarium całe w glonach to czyściło się wszystko do zera żeby była krystaliczna i "czysta " woda. Dziwię się, że te ryby nie zdychały...

Masakra :DD:

Akurat to nie wydaje mi się szkodliwe, a wręcz z fajnym pomysłem, zakładając że te figurki piłkarzy nie reagują z wodą :)

Akurat to nie wydaje mi się szkodliwe, a wręcz z fajnym pomysłem, zakładając że te figurki piłkarzy nie reagują z wodą :)

Zakładając, że Mario nie reaguje z wodą to też mógłby być fajny pomysł.

http://3.bp.blogspot.com/_zVouexsOwJg/S ... rnaval.jpg

http://www.practicalfishkeeping.co.uk/c ... 58b53c.jpg

Jedne baniaki są inspirowane grami, a drugie piłkarzami, karnawałem i krowami na pastwisku. Rugamy kogoś za czaszki w akwa, ale jeśli zrobi "cóś" takiego Oliver Knott, to jest to fajny pomysł. Więc jak, dążymy do zapewnienia rybkom optymalnych warunków, czy traktujemy je jak tło dla podobnych aranżacji?

:evil:

Mi się jeszcze podobało akwarium Knotta z Królewną Śnieżką :) dobry kicz nie jest zły, a pastwisko z krowami zdecydowanie inspirowane naturą... to z maskami akurat takie na siłę jakieś...

Akwaria Mario by były spoko gdyby tam były naturalne rośliny właśnie, a u piłkarzy właśnie murawa jest :D

Dołączona grafika

Pasuje do tematu, bo jest dziwne, ale powiem tak, że sprawia wrażenie funkcjonalnego. Sama mam ochotę zrobić coś takiego kiedyś... :komputer:

Idąc tematem zarzuconym przez Sławka, niektórzy chcą się rybom przyjrzeć z bliska.... masakra...

Dołączona grafika

To jest całkiem niezłe- aquael zrobił coś podobnego.

Fajne o ile się wie co z tym zrobić :) Nie w kazdym akwarium musza być zwierzęta