Skocz do zawartości

Te strrraszne akwaria,czyli Boże chroń rybki przed ludźmi...


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... serce pęka

 

://allegro.pl/okazja-akwarium-profilowane-zwyposazeniemi-rybkami-i2210569607.html

 

Rybki:2 szt pielęgnice papuzie -wymiar ok.12cm ,1szt-pielęgnica pawiooka-wymiar ok.15 cm ,1 szt-bocja wspaniała -wymiar ok 12 cm , 1 szt-sum ,kolor żółty wymiar około 10 cm ,dokładnej nazwy nie pamiętam, 1 szt -glonojad -wymiar ok 15 cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atreyu uważasz, że też jest straszne? Platki są przejściowo. Co prawda już długo ale nie mam sumienia ich w kiblu spuścić. Roślin jest dużo i mają się gdzie chować. Wiem, że za mało jest dla nich to mieszkanie ale... czytaj wyżej

Nikt nie mówi o ich wyrzuceniu, są inne możliwości znalezienia im właściwych warunków.

 

Ferdek zakłada baniak dla glonojada :)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Suw#t=600s

Link nie działa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to ja coś ciekawego znalazłam na innym forum (nie mogę podać linku, wiecie dlaczego heh ), ale mniej więcej to tak było:

(piszę z pamięci)

25l

10 kardynałek chiński

2 skalar

5 kirysków pada

2 zbrojnik niebieski

Coś tam jeszcze posiadał, ale nie pamiętam co. Się sprzeczał,że obsada jest dobra, Przypomina mi to również wiele takich sytuacji na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jestem ekspertem, właściwie dopiero się uczę, ale podczas pobytu w hotelu Zamek Ryn lekko się zniesmaczyłam.

W podziemiach hotelu basen, koło niego akwarium - nie umiem oceniać wielkości na oko...nie miałam też przy sobie ani komórki ani aparatu, ale znalazłam jakieś stare zdjęcie w necie:

Dołączona grafika

Stare, bo teraz nie ma aż tylu rzeczy w środku, został tylko korzeń w centralnym miejscu, jakieś szczątki roślin, zamek(!!). Pływały tam dwie dość duże ryby (niestety nie wiem co to mogło być) - szare, takie karpiowate, długość ok 30cm - jak chciały się obrócić, to zahaczały ogonem o ścianki - musiały się dobrze zgiąć, żeby popłynąć w drugą stronę...Akwarium niby długie, ale wąskie. Wydaje mi się, że to mocno kiepskie warunki... Oczywiście na większości zdjęć i folderów hotelu, to akwa wygląda zupełnie inaczej niż teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zobaczyłem to się załamałem jak można trzymać pawiookie w 110 l przecież one rosną większe niż bok tego akwa :shock:

Mało tego, w tym zbiorniku widać jeszcze dośc dużego zbrojnika i jakieś wapienie..

I sztuczna roślina po prawej ;)

 

Dulle.

Posty bez linków/ zdjęć będą traktowane jako spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

"Czyli jak wkurzyć złotą rybkę. Poza dostarczaniem wątpliwej rozrywki mieszkańcom akwarium, gadżet został skonstruowany z myślą o dzieciach. Dzięki wbudowanemu ustnikowi maluchy mają możliwość ćwiczenia oddechu i pojemności płuc. Bliski kontakt z rybami ma urozmaicić ćwiczenia i zapewnić młodym nurkom nieco rozrywki."

Tak, uczmy dzieci jak maltretować rybki :D

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...