Skocz do zawartości

Te strrraszne akwaria,czyli Boże chroń rybki przed ludźmi...


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Niestety zdjęć brak, ale jak sobie przypomnę moje akwarium w domu z dzieciństwa ( może z 15 lat w tył), to aż wstyd. Co tata przyniósł to było. Akwarium może z 60l, z małą żaróweczką, kamykami i sztucznymi roślinami, kilkoma żywymi. A w nim skalary, gurami, gupiki, molinezje, piskorki, glonojady, welonki (raz były chyba trzy), księzniczki z burundii (żyły może z tydzień :shock: ), danio i wiele wiele innych. Oczywiście bez żadnych dojrzewań, tylko jak woda robiła się żółta i akwarium całe w glonach to czyściło się wszystko do zera żeby była krystaliczna i "czysta " woda. Dziwię się, że te ryby nie zdychały...

Masakra :DD:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to nie wydaje mi się szkodliwe, a wręcz z fajnym pomysłem, zakładając że te figurki piłkarzy nie reagują z wodą :)

Zakładając, że Mario nie reaguje z wodą to też mógłby być fajny pomysł.

http://3.bp.blogspot.com/_zVouexsOwJg/S ... rnaval.jpg

http://www.practicalfishkeeping.co.uk/c ... 58b53c.jpg

Jedne baniaki są inspirowane grami, a drugie piłkarzami, karnawałem i krowami na pastwisku. Rugamy kogoś za czaszki w akwa, ale jeśli zrobi "cóś" takiego Oliver Knott, to jest to fajny pomysł. Więc jak, dążymy do zapewnienia rybkom optymalnych warunków, czy traktujemy je jak tło dla podobnych aranżacji?

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze podobało akwarium Knotta z Królewną Śnieżką :) dobry kicz nie jest zły, a pastwisko z krowami zdecydowanie inspirowane naturą... to z maskami akurat takie na siłę jakieś...

Akwaria Mario by były spoko gdyby tam były naturalne rośliny właśnie, a u piłkarzy właśnie murawa jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...