Skocz do zawartości

Reklamy...


hipcio_stg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Atreyu, odkąd zostałeś juniorem stałeś się jakiś dziwnie bardziej "miętki". Coś tu wazeliną zajeżdża :P

Bez wazeliny nie ma zabawy. A na serio, piszę co uważam. Mam być twardy? To łap bana za prowokowanie moderacji! :D

 

Android -> OperaMini -> Facebook uniemożliwia przeglądanie forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... miałem napisać co innego ale napiszę co innego :P

 

Jakie są plany odnośnie FB ? Bo rozumiem, że skoro jest wtyczka to w jakimś konkretnym celu. Skoro jest FunPage to wtyczka ma "łapać fanów", ale... na FanPage nie dzieje się kompletnie nic....Ja oczywiście rozumiem, że to początek kariery na FB ale póki co, jedynym rezultatem umieszczenia wtyczki to ogólny bunt przeciwko wtyczce :D Moim zdaniem nie przeszkadzałaby aż tak bardzo po lewej stronie ekranu gdzieś na samym dole.. Po prawej mamy wszystkie guziki do nawigowania, klikania, przewijania , włączania, wyłączania i reszty wyrazów kończących się na ...ania a których z powodu sklerozy nie wymienię :)

 

Zgadzam się z Mario, nie chcąc zaśmiecać wpisuję się w Twoim poście. Wtyczka koszmarnie mnie irytuje, ponieważ ciągle o nią zahaczam. Lepiej faktycznie żeby była po lewej stronie, gdzie nie ma tak "ważnych guziczków" dla modów, nie bedzie więc zawadzała. SzaraMysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Rozumiem, że widzicie tylko to co chcecie.

Ale po pierwsze:

- jest wiele spraw ważniejszych i mniej widocznych na forum. Jednak potrzebnych do prawidłowego działania strony.

I po drugie:

- nawet admini maja życie prywatne. I prawo do wolnego.

 

Podać ci przykład? Start na nowym skrypcie, zgranie bazy danych, ustawienie wszystkiego. To kilkadziesiąt godzin pracy.

Jednak zostało to zrobione za jednym razem.

Teraz powoli dopracowuje się szczegóły.

Najważniejsza jest stabilność forum i inne mniej interesujące rzeczy.

Następnie zajmiemy się resztą.

 

Nie od razu Rzym zbudowano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że widzicie tylko to co chcecie.

Ale po pierwsze:

- jest wiele spraw ważniejszych i mniej widocznych na forum. Jednak potrzebnych do prawidłowego działania strony.

I po drugie:

- nawet admini maja życie prywatne. I prawo do wolnego.

 

Podać ci przykład? Start na nowym skrypcie, zgranie bazy danych, ustawienie wszystkiego. To kilkadziesiąt godzin pracy.

Jednak zostało to zrobione za jednym razem.

Teraz powoli dopracowuje się szczegóły.

Najważniejsza jest stabilność forum i inne mniej interesujące rzeczy.

Następnie zajmiemy się resztą.

 

Nie od razu Rzym zbudowano ;)

I to mi wystarczy dziękuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...