Jump to content
Sign in to follow this  
SebastianW

[037l] Witch Mountain

Recommended Posts

Gratuluję ręki do aranżów, naprawdę ;)

Akwarium robi wrażenie, te rośliny, ta zieleń, achhh :D

Weź sobie to akwa i się schowaj z nim do szafy.

To wtedy można by było wstawić zdjęcie do tematu pt. "Pokaż co masz w szafce" :mrgreen:

Zaskoczyłbyś nas czymś, od 8 stron mamy ten sam hardscape, trochę inny układ sałaty, ewentualnie tło/inny szczegół się zmienia, a ogólna koncepcja ta sama. Trzymasz wysoki poziom, zdjęcie, ochy achy, zdjęcie, ochy, zdjęcie, achy, ale już teraz wiem że kolejne zdjęcie będzie podobne do poprzednich, wiele się nie zmieni - a szkoda. Jest super, ale cały czas to samo, przydałaby się rewolucja, masz rękę do aranżacji, nie musisz się trzymać jednej modyfikowanej ciągle koncepcji. ;)

Pewnie już wszyscy zauważyli, że ciągnę aranżacje maksymalnie długo. Niestety posiadam tylko dwie niewielkie bańki, mało miejsca, żonę;) i zmiany aranżacji wykonuję bardzo rzadko. Teraz szykuje się do zmiany 64ki, a to potrwa. Wszak pisałem "nic na siłę - wszystko młotkiem". Pozatym ten sam hardscape można zmieniać tylko doborem roślin. Podobnie jak Was mączą mnie glony i inne paskudztwa, ale ja, walcze z nimi jak się da. Może i wątek jest śmietniskiem fotosów tej samej bańki, ochów i achów, ale może ktoś coś wyczta, zapyta.

Na górę czarownic mi nie wygląda :D

Bardzo ładny meszek , wszystko pięknie się rozrosło i zarosło.

Dla mnie bomba.

Bardzo mnie się podoba.

Pozdrawiam.:)

Ładne zielsko, oj ładne. Naprawdę przyjemnie się patrzy na takie akwarium.