Skocz do zawartości

Motoryzacja


Atreyu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mów że prestiż marki zupełnie Cie nie obchodzi, gdyby tak było nie szukałbyś aut oryginalnych jak sam to nazwałeś. ;)

BMW to nie złe samochody, wprost przeciwnie. Same auta są całkiem fajne, wytrzymałe RWD, w niektórych wypadkach może trochę ciężkie, ale za to z mocnymi silnikami, a marka ma perełki w stylu M1 ProCar, albo całej serii 8. Gorzej z kierowcami. Stereotypy są krzywdzące, tutaj działa to samo co w przypadku Calibry. Chyba każdy trafił przynajmniej na jedno BMW w stylu E30/36 ze znaczkiem 316 M-Power i korkiem od gazu, za którego sterami siedział łysy młody gniewny, w trójpaskowym dresie, który gazuje na światłach i z opuszczonymi szybami słucha "umca umca" ze swojej tuby w bagażniku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii używania - nie chcę na pewno niczego co ma 4 cylindry, chyba ze to coś będzie miało turbo i minimum 200KM, pokochałem 6 garów, mam teraz kombi i potrzebuję pojemnego auta, ideał to fast-kombi, na tylnym fotelu wożę 4-latka więc twarde gokarty z wiadomych przyczyn odpadają.

Subaru Legacy 3.0 H6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy trafił przynajmniej na jedno BMW w stylu E30/36 ze znaczkiem 316 M-Power i korkiem od gazu, za którego sterami siedział łysy młody gniewny, w trójpaskowym dresie, który gazuje na światłach i z opuszczonymi szybami słucha "umca umca" ze swojej tuby w bagażniku. :D

 

Poezja :)

 

Lubie jak na stacje benzynową podjeżdża takie coś - wysiadają dwa karczki i patrzą z pogardą na mojego Paska. Potem wyjmują "dyche" z kieszeni i tankują gaz.... no co ? na jeden objazd osiedla wystarcza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, opinia :) BMW to najlepsze samochody na świecie, auto jest dla mnie, opinia sąsiadów i społeczeństwa jest dla mnie tyle warta, co życie białych robaków dla moich ryb :)

 

E39 ma rewelacyjne silniki, 3.5, 4.4 i 3.0d, ten ostatni to poezja.

 

Takk BMW to rewelacyjne autka :D Na pewno lepsze od Audi A 6 wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cie ;)

 

Dopiero co miesiąc temu pozbyłam się audi a6 quattro 3.0 na rzecz BMW.

 

Jazda jest o niebo lepsza pomimo tego, że jest tył napęd :D W zimę będzie gorzej, ale cóż.

 

W sumie to quattro sprawdza się w zimę, ale i bez tego idzie przeżyć.

 

 

Jeśli chodzi o elektronikę to BMW bije audi niestety na łeb ;)

 

(Jestem kobietą, ale również maniakiem motoryzacji - nie tylko 4 kółek) :D

 

 

Zawsze byłam przeciwna marce BMW, ale teraz jest JAZDA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, za bmw nie przepadam. Ale to tylko z racji znikającym na szczęście opinią o kierowcach siedzącym za kółkiem tych aut. Miałem kiedyś 324td z 93r. Silnik nawet spoko po za turbiną która jakoś tak jednak za późno się włączała...

Co do zawieszenia - teraz jeżdżę nissanem maximą, fordami mondeo i kilkoma innymi autami i zawieszenie w tych samochodach nawet nie zbliża się jakością do tamtego bmw(mówię o szybkiej jeździe po ciasnych zakrętach) Niby auto na asfalt ale bokami po szutrze też miło było poupalać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haloo koledzy co innego młodzi gniewni w Bm-kach co innego normalnie jeżdżący ludzie ;)

 

Mój sąsiad ma opla vectre i każdy na ulicy wie kiedy on wyjeżdża do pracy :D Smród palonych gum "włazi" nam przez okna.

 

Tu nie chodzi o auto tylko właśnie o kierowce.

 

A szczeniaki w starych 3 czy 5 po wiejskim tuningu to i mnie wkurzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię więc i swoją nieco subiektywną opinię.Otóż sam jeżdżę na odzień (niestety tylko w weekendy) Peugeotem 407 i pomimo niezbyt przyjaznej opinii jaką ma ten samochód to nigdy jeszcze mnie on nie zawiódł.Miałem też okazję podróżować przez Niemcy na lawecie ADAC w VW Sharanie (co prawda z wypożyczalni,więc nikt z nas go nie oszczędzał),i kierowca owej lawety uparcie twierdził że najmniej awaryjne samochody jakie do tej pory spotkał to MAZDY!!!! Wysłuchałem się epitetów na temat niemieckich aut,głównie Audi i BMW ,że niby elektronika siada notorycznie.Abstrahując od BMW sądzę że większość skrajnych opinii o bezawaryjności niemieckich aut jest równie przesadzona co teza że aut Francuskich i na F się nie kupuje :shock: Oczywiście nie neguję posiadaczy jakiejkolwiek marki ,a na dresiarzy z zagazowanych beemek staram się nie zwracać uwagi.Niech każdy jeździ tym na co go stać,a najlepiej tym co sobie wymarzy......byle rozsądnie bo czasem na drogach nie tylko my sami mamy wpływ na nasze zdrowie i życie. Pozdrawiam wszystkich kierowców....i zkacowanych tirowców....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A wnętrze jak w jakimś fiacie...

Tył brzydki, głównie za sprawą świateł, ale to da się zmienić. Co masz do przodu? Przód bardzo ładny! A środek projektowała Pininfarina, ta firma od Enzo itd. Deska rozdzielcza, owszem, ohyda, ale reszta spoko!

A o jakim silniku mowa?

2.0 20V N/A. :P

Bo ostatnio w Olsztynie takiego fiacika na światłach z tyłu zostawiłem ;)

Pewnie 1.8 w gazie. :D

2.0 z turbo ma troszkę ponad 6s do setki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki we Fiatach to akurat ich najmocniejsza strona. W ogóle nie uważam, żeby np Niemcy robili lepsze. Zarówno dotyczy to starych jednostek benzynowych jak i nowych silników JTD - porównując do konkurencji wypadają rewelacyjnie. Za to Fiat (mówię ogólnie o marce - nie wiem jak Coupe) ma awaryjne zawieszenia i elektrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...