Skocz do zawartości

Motoryzacja


Atreyu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wnętrze jak w jakimś fiacie...

Tył brzydki, głównie za sprawą świateł, ale to da się zmienić. Co masz do przodu? Przód bardzo ładny! A środek projektowała Pininfarina, ta firma od Enzo itd. Deska rozdzielcza, owszem, ohyda, ale reszta spoko!

A o jakim silniku mowa?

2.0 20V N/A. :P

Bo ostatnio w Olsztynie takiego fiacika na światłach z tyłu zostawiłem ;)

Pewnie 1.8 w gazie. :D

2.0 z turbo ma troszkę ponad 6s do setki...

 

Nie no wiesz...zapierniczał zdrowo. Ciężko miałem. Ale prawdopodobnie więcej miałem pod maską.

Silniki zgodzę się że fajne mają. Ale na słowo fiat, staje mi przed oczami obraz fiata albea z silnikiem 1.2, który kupił kiedyś wuj...

......zgroza...

 

 

edit. jedynie fiat 125p jest spoko....bo miałem. Fajnie na szutrze tyłem się zamiata>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A będą tym autem wjeżdżać w teren? Pewnie nie...

IMHO do miasta wystarczy duży, przednionapędowy SUV w dieslu.

Może coś w stylu Calibra, ale nawet nie wiem po ile one chodzą.

4x4 w mieście, w aucie nie sportowym, będzie tylko podnosiło spalanie.

 

Jaki budżet? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też się pochwale :D

 

Prawka nie mam, ale robię w kwietniu tego roku

Poruszam się skuterkiem Generic BO5

Silnik 1.5 konika :P

Nie mam czasu w nim grzebać, upiększam go wizualnie

Jeżdżę raczej spokojnie, zrozumiałem dlaczego warto jeździć wolno po wypadku.

W zimie sobie driftuje.

Jeżdżę od 3 lat

Jak bym miał kase to bym kupił: honde moneste ns1 a puzniej kawasaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia dla blondi :shock:

Ja może w tym roku pójdę na prawko. 18 lat mam już od roku :D ale jednak nie chce mi się, koszt prawka, później auta... po za tym wolę motor, np. honda cbr 600 rr. Z samochodów to bym wolał albo jakiś sportowy, albo coś w stylu terenówki. Ewentualnie, takie marzenie :D zabytek :D

A teraz koszt paliwa... jest zbyt drogi, a samochód mi się nie przydaje, to także, nawet nie wiem, czy opłaca się cokolwiek robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało wejść w tamtym roku, ale kilka dni przed podpisaniem tego prezydent niestety gdzieś nie doleciał... i nie miał kto podpisać. Teraz niby miało być od tego roku, ale też słyszałem, że to się przesunęło, a nie chciałem robić w tamtym roku tylko na samochód albo motor. Ale teraz chyba zrobię, chociażby na sam motor. No i z motorem lepsza zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być w tym roku, ale WORD-y nie poradziły sobie ze zmianami, a nie tylko o to chodziło, tylko o cały proces egzaminowania. Wejdzie to 1 stycznia 2013r. ;)

 

Motor, fajna sprawa, jak się uda zrobię w tym sezonie, ale auto to jednak auto. Na motor nie weźmiesz zakupów, nie weźmiesz dziewczyny gdzieś dalej na wakacje, w deszczu zmokniesz, a w zimie sobie nie pojeździsz... Auto jest jednak przydatne na co dzień. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, tylko ja nie mam dziewczyny, zakupy robię blisko, lub ktoś z rodziny zrobi, plus mogę pożyczyć na chwilę samochód, samochód mnie nie kręci, zimą mogę jeździć autobusem, bo i tak samochód czasem nie odpala ;) A obecnie to tylko czasem jak nie mam kondycji, lub po ciężkiej grze wracam do domu to się marzy jakiś pojazd, bo się nie chce wracać. Mało mam takich potrzeb, żeby gdziekolwiek jechać, także, obecnie nawet myślałem, że jak nie zrobię sobie prawka to mnie czeka np. zumico gb street, piękna sprawa.

 

Grzegrzół, chodzi o to, że do szkoły mam 2 km, chodzę na pieszo, często po kila razy, gdzieś wychodzę itp. nie potrzebuję auta, mam blisko, nie męczę się w korkach. A gwarantuję Ci, że na pewno nie siedzę stale na kanapie przed kompem :P

 

:? // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję dlaczego do posiadania samochodu potrzebna jest dziewczyna ale spoko.

Jest taka ważna zasada kobiety i samochodu się nie pożycza.

Auto nie kręci Cię okej,nie czaję w takim razie po co zabierasz głos w tym temacie owszem masz prawo nikt nie zabrania.

Czy to coś złego że mam więcej wolnego czasu?Mój czas moja sprawa,a nie Twoja kanapa.

Atreyu pochwal się tym drapieżnikiem model typ rok itp. lubię mietki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem o dziewczynie, że nie mam i nie muszę kupować dla niej samochodu z podgrzewanymi siedzeniami.

Co do Twojego czasu, to się nie czepiam, miej go ile chcesz i rób z nim co chcesz.

Myślałem po prostu, że zajrzę na ten temat i też coś od siebie powiem... myślałem, że to dość ,,publiczny'' temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...