Skocz do zawartości

[57L] Czarne Wody mojej drugiej połówki


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sympatia ma 3 akwaria ( Phi, jakby to Was dziwiło :D ), 25L z roślinkami, prawie 60L Tanganika, w której chwilowo są Chalinochromisy Brichardi Black Mask F1 i właśnie 45L w którym będzie parka kakadu, zbiornik działać będzie może z miesiąc, potem wszystko przenosimy do 60coś litrów o długości 60cm i szerokości chyba 35...

 

Do sedna, akwarium stało i stało, ale patrząc na bodajże 98L PiotraK po prostu coś mi strzeliło w środku! Przyniosłem do swojej drewna, liści, ceratopterisa i pare sztuk limnobium a efekt? Oceńcie sami!

 

Wymiary : 50x 30x 30

Oświetlenie 25W Żarówka- rośliny pływające pięknie przy nich rosną, temp wody zimą nie schodzi poniżej 26stopni :D

Filtr Aquael Fan 1

 

Obsada: Stare Zmienniaki plamiste 2+1 (Tak, 2 samce. Nie dokupuje, bo jak padną, to w docelowym zbiorniku będą neony i kakadu)

0+1 A. cacatuoides.

 

Wspominana Tanganika

Dołączona grafika

 

Akwarium 45L :D

Dołączona grafika

 

Żurek na zdjęciu, nagroda za dobrą (mam nadzieje ) robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ale liście zbyt rzucają się w oczy w 45l i przeszkadza to w oglądaniu akwarium.

Mnniejszych nie miałem, a o to chodzi, żeby liście były główną atrakcją.

 

tangi nie podoba mi się bo jest strasznie przytłaczające i zbyt ciemne i kamyki może inne jakieś zamiast tych.

Tanga jest jasna, surowa i w sumie taka jaka ma być :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kakadu z 45L poszły do 65x25x35cm baniaka.

 

Aranż z przed 5minut...

 

Przy Daylight E14 11W

Dołączona grafika

 

Przy czymś bardziej docelowym - żarówka ( Będzie świetlówka kompakt 9-11W 2700K, oczywiście w pokrywie, w tej chwili taka prowizorka, bo w tej chwili pracuje nad w/w pokrywą)

 

Dołączona grafika

 

Docelowa obsada będzie taka :

 

1+1 Apistogramma cacatuoides (w tym samiec F1)

X Hasemania nana

+ coś a`la otosek lub kirysek pigmej, ale to zalezy na co się zdecyduje ukochana

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...