Skocz do zawartości

220l...str 10 aktualizacja


Bonsai
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie, może racja?

Zamawiam teraz przez allegro rośliny na plan 1. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie mam jeszcze pomysłu... Ale zobaczymy jak będą.

Mech muszę dosadzić albo w ogóle wywalić ten co mam i zastąpić go nowym, bo nie jest zbyt ładny.

 

[edit]

 

Tak się przykleiłam dziś do akwarium i wypatrzyłam dziwne małe stworzenie. Na krewetkę mi to nie wygląda. Na rybę też nie. Więc co to jest?

 

 

 

Wygląda niezbyt przyjaźnie... Mam to wyrzucić czy zostawić?

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

Zapewne przynieśliśmy to z jąkąś roślin, no bo jak inaczej?

edit: larwa wazki. Czy ona jest niebezpieczna?

 

Gost: Pisownia. Edytuj posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do 3 ostatnich zdjęć użyłam nakładki do makro :)-konwenter Raynoxa.

Taki o: http://www.systembank.eu/aukcje/dcr_250 ... bank_1.jpg

Nie są idealne... Bo ciężko tak z ręki kiedy ryby się ruszają a w łokieć stukają mnie czołem moje koty :)

 

Dulle to niesamowicie miłe, ze ktoś chce podejrzeć coś ode mnie :zamieszany: :shock::P

A można wiedzieć co takiego? :oops:

Ja na_razie skończyłam ze zmianami. Chyba, że padną mi rośliny.... Czekam aż się ukorzenią i chce dosadzić trochę więcej... Poza tym zamówiłam dziś rośliny na trawniczek. Więc jeszcze tylko to...

 

Gost: Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gost: Pisownia!

Tyle razy Bonsai trąbiła że nie mieszka w Polsce i nie ma pl znaków, więc może najwyższy czas dać jej spokój i nie robić z jej postów kolorowanek :zamieszany:

 

Co do twojego baniaka - proponuję abyś sobie porównała obecny wygląd swojego baniaka z pierwotnym wyglądem. Niesamowita różnica - oczywiście na plus - gratuluję zaangażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pappa dzieki za wstawienie sie :)

Juz nic na to nie poradze. Najwyzej mnie zbanuja w koncu...Widocznie mam cos z laptopem bo ponoc kazdy ma polskie znaki. Ja natomiast zamiast nich widze krzaczki, kwadraciki itp.

No i nic nie poradze-informatykiem nie jestem. :zamieszany:

 

Co do akwa...No roznica jest i to spora, chociaz do naprawde fajnego akwarium jeszcze sporo brakuje. Ale powolutku.

 

Chwilowo zdrowie mi nie pozwala. No i ograniczona jestem wyborem roslin. U nas kiepsko z tym...a czesc sklepow w pl nie wysyla za granice albo wysyla po kosmicnzych cenach-polska poczta zdziera. Ceny wielokrotnie przewyzszaja wartosc paczuskzi. Smieszne to...Ale nic ne zrobie.

Zmaowilam dzis rosliny na 1wszy plan.

Pewnie dostane w nast. tygodniu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pappa dzieki za wstawienie sie :)

I tak znając życie nic to nie da... Na temat polskich znaków najlepiej będzie pogadać z naszym juniorem adminem -ahaed. Może on troszkę uspokoi moderatorów ;)

 

Jak wsadzisz rośliny to pamiętaj o jakiejś aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Widze masz ten kotnik który chce kupić i mam pytanko czy tam jest osobne pomieszczenie na samice żeby nie zjadła młodych podczas porodu? :P

Pozdrawiam :)

EDIT:

Akwarium Bardzo ładne :)

Do kotnika sa 2 wkladki.

1 przegrodka w pionie

2 przegrodka w poziomie

Ta w poziomie jest azurowa ( nacinana po dlugosci) co pozwala by narybek utrzymywal sie na dnie kotnika (naciecia sa zrobione z faza po jednej stronie, latwo wejsc trudno wyjsc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...