Skocz do zawartości

Szanse na rozklejenie się akwarium.


Rubin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to to mój pierwszy post na tym forum, więc wypadałoby się przedstawić. Nazywam się Hubert mieszkam w małym zaplutym mieście pod Warszawą. Akwarystyką interesuję się od około roku. Przechodząc do sedna sprawy - od kilku tygodni planuję założyć akwarium z prawdziwego zdarzenia. Z wiedzą teoretyczną zapoznaję się od dłuższego czasu i już mniej więcej wiem co i jak chcę zrobić. Jedynym problemem i przeszkodą w realizacji planów, jest to iż mieszkam w mieszkaniu z mamą, która panicznie boi się wielkiej wody(czyt. Akwarium 180l i więcej). Tłumaczy to tym, że jak takie akwarium się rozleci (rozklei) to mieszkania nasze i połowy sąsiadów pójdą się kochać. Obawa wg. mnie jak najbardziej słuszna, tyle że żaden argument nie przemawia. Więc proszę was, abyście odpowiedzieli mi na pytanie- jakie są szanse, że dobrej jakości, nowe akwarium się rozklei i zaleje pół bloku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse są bardzo nikłe jak kupisz nowe firmowe akwarium nie używane pamiętając o tym że producent powinien dać pewien okres gwarancji na zbiornik.Również możesz kupić akwarium akrylowe bez łączeń sylikonowych ale to koszt zdecydowanie większy od akwarium szklanego.Akwarium bez przyczyny nigdy nie pęka więcej przypadków jest że po kilku latach po prostu zaczyna kapać z łączenia sylikonowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...