Jump to content

paletki vs mieczyki

tomilondyn
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Piszesz że chcesz trzymać paletki ale chodzi ci o dyskowce czy o platki.

Jeżeli o paletki - dyskowce - to masz za małe akwa, za małe doświadczenie, za małą wiedzę.

Jeżeli o paletki - platki - to podaj dokładną osadę ilościową. Obie rybki można trzymać razem w akwarium ogólnym.

Ze wszystkim co napisał eskulap-suw się zgadzam i się pod tym podpisuje, ale:

Obie rybki można trzymać razem w akwarium ogólnym.

Można, ale to bym jednak odradzał. Na tyle blisko spokrewnione, że będą się krzyżować często, jeśli narybek będzie przeżywał to będziesz miał mieszańce... :P

Przepraszam ale koleżanka mandy29 zwróciła mi uwagę że tu chodzi o akwarium 600l gdzie docelowo użytkownik chce trzymać paletki - dyskowce. Wybacz, ale nie pomogę. Sporo akwarystów robi misz-masz przy paletkach, ale przeważnie trzymają się biotopów. Inaczej takie akwa traci swój urok/smak.

WITAM

sorry za brak dokładnego opisu.

tak akwa jest 600l , pytam bo w chwili obecnej mam neony z mojej starej 112 i miecze, chce mieć palety czyli dyskowce , wiedza nie praktyczna tylko teoretyczna , ale kiedyś trzeba zacząć .

no i pytanie jest w miarę proste oddać wszystko co mam i zacząć tylko z paletami czy można je trzymać razem