Skocz do zawartości
przemek123

P.G. Carbo i ferro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy P.G. Carbo i Ferro +Pro mogę podawać raz na tydzień czy muszę stosować je codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na etykiecie po Polsku nie pisze?

I ferro i carbo wg.zaleceń producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P.G.raz w tygodniu przy podmianie Carbo i Ferro +Pro codziennie ale wejdź na stronę producenta bo coś kiedyś czytałem że można stosować raz w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P.G.raz w tygodniu przy podmianie Carbo i Ferro +Pro codziennie ale wejdź na stronę producenta bo coś kiedyś czytałem że można stosować raz w tygodniu

PG -Planta Gainer

Planta gainer PRO FERRO+

Dawkować codziennie, dobierając dawkę do indywidualnych potrzebzbiornika - np. 1ml na każde 40 litrów pojemności akwarium.

Planta Gainer CARBO

Dawkowanie:

Akwarium ze średnią ilością roślin 1 ml (jedno naciśnięcie dozownika) na każde 50 litrów wody w akwarium dziennie.

Akwarium z dużą ilością roślin 1 ml na każde 25 litrów wody w akwarium dziennie.

Erni co miałeś na myśli pisząc P.G.raz w tygodniu przy podmianie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planta gainer classic czy nie chodzi o ten nawóz ? Według zaleceń producenta raz w tygodniu przy podmianie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planta gainer classic czy nie chodzi o ten nawóz ? Według zaleceń producenta raz w tygodniu przy podmianie

No oki taka jest prawda ale nikt nie pytał o classic ale teraz wiedzą inni chociaż .

I koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.