Skocz do zawartości
Jasio

Nawóz z allegro za 4zł ? Pytanie do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

hm... ja używam tych kulek i EC i jestem z nich zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha :P ale mi bardziej chodzi o ten nawóz co trzeba go rozpuścić w wodzie RO lub destylowanej, widzę że cieszy się dość sporą popularnością na allegro, chciałem go przetestować i prosił bym o opinię jeśli ktoś używa tego nawozu :P ciekawe czy te foto co koleś pisze czy są realne czy leci w kulki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To są sole jeśli chcesz je używać to światło co najmniej 0,6 wata,podmiany raz w tygodniu itd,mam taki nawóz leży nie używam (atak glonów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm to już sam nie wiem jaki nawóz kupić żeby mi roślinki troszkę podskoczyły ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem u tego sprzedawcy, ale jeszcze nie nie sprawdzałem jak działa bo dopiero urządzam zbiornik. W dołączonej instrukcji stosowania jest napisane m.in że:

- nawóz może być stosowany tylko w ustabilizowanym akwarium powyżej miesiąca od założenia

- konieczna jest cotygodniowa podmiana co najmniej 20%wody

- w celu uzyskania zadowalających rezultatów powinno się stosować oświetlenie pow. 0,4W/l i nawożenie co2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego standardowo kup easy carbo 4mil+easy life 3 mil codziennie rano(to na akwarium 200 l),światło od 10 do 12 godz.

Suche sole daruj sobie nie masz doświadczenia chyba ,że lubisz glony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja go stosuje,nie jest może aż tak wydajny i efektywny jak w jego opisie ale nawet poprawia wzrost,a co do glonów to nie mam przez ten nawóz żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi